Riješeno

Spajanje više usluga u jedno!

  • 12 August 2019
  • 5 odgovora
  • 404 pregleda

pitanje koje ne znam u koji podforum bih stavio.. Korisnika sam Homebox Turba prek dvije godine (nebitno) te sam korisnik Tomato mobilne mreže,pretplatnički odnos,već duze vrijeme.. e SAD me zanima,dal postoji varijanta da taj Homebox turbo nastavim koristit i uz to prenest svoj broj na A1,odnosno kao i sinov,znači radi se dva o dva mobilna broja i Homebox turbo i da je to fino uredno sve na jednom računu mjesečno u nekakvoj tarifi,.. nadam se da sam bio dovoljno (ne) jasan
icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 12 August 2019, 10:42

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 3
Bedž +3
Pozdrav djausic,

koliko sam shvatila, pitanje je možeš li napraviti prijenos broja iz Tomata na A1 i imati Zbirni račun za svoje usluge na A1. Odgovor i za jedno i za drugo je; možeš. Ako imaš još kakvih neodumica, tu sam. 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Naravno, sve usluge u A1 moraju glasiti na OIB iste osobe. 😉
Razina korisnika 3
Bedž +3
Hvala ti na nadopuni, gogsy1975. Nekad se čini da si jasan kad navedeš 'za svoje usluge', no to se može svakako shvatiti.
Proširit ću temu još malo; usluge na kojima se uključuje zbirni račun moraju glasiti na OIB iste osobe, no nije nužno da sve usluge koje se povezuju u grupu radi ostvarivanja promocija glase samo na jednu osobu.
ovak,da ne kompliciramo dodatno.. ja bih neki paket koji ukljucuje postojeći Homebox i dva mobilna broja koja se moraju prenesti... po mogucnosti mobilna tarifa sa neograničenim internetom.. a sad dal to budu dva Oib-a, šest Oib-a,to me ne zanima.. nek ja sve dobijem na jednom računu i bok,,, to je to
Razina korisnika 3
Bedž +3
U redu, javi nam se na 0800 091 091. Napravit ćemo zahtjev za prijenos brojeva i staviti sve na isti račun 🙂

Odgovori