Riješeno

Router i ostali uređaji

  • 4 June 2020
  • 2 odgovora
  • 706 pregleda

Pozdrav!
Trenutno sam korisnik Homebox Duo usluge i za dva mjeseca mi izlazi ugovor. Pošto povremeno imam problema sa ruterom,zanima me da li ću u slučaju produženja imati opet isti uređaj kao do sada (ZTE Corporation MF283V) ili sada imate drugačiji model? Ruteri navodno više nisu besplatni?

Ukoliko se odlučim za produženje, ima li pravo na kupovinu nekog uređaja,pošto vjerujem da mobitel ne mogu kupiti uz fiksnu liniju?

Pozdrav!

icon

Najbolji odgovor od A1_Leona 5 June 2020, 22:21

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 3
Bedž +3

Bok @merlin10 , trenutno uz Homebox uslugu u ponudi imamo uređaj ZTE MF286R Cat6. Ako bi uređaj uzimao uz produljenje ugovora, možeš ga jednokratno platiti 389kn ili 9kn + 20kn mjesečne otplate. 

Uz fiksnu uslugu možeš uzeti jedan od uređaja s linka https://bit.ly/37ca4yg :grinning:

Pozdrav! U obitelji smo dugogodišnji zadovoljni korisnici A1 usluga. Uz mobilne mreže, imamo SAT TV i Homebox za telefon i internet. Nedavno smo produljili ugovor za fiksnu i internet uslugu Homebox i do sada nije bilo problema s ruterom ZTE Corporation MF283V), međutim zadnjih tjedana imamo probleme i što god da napravimo, uz pomoć tehničke službe, bez obzira na kvalitetne savjete nam ne uspjeva.

Molim informaciju da li postoji mogućnost za neki drugi ruter, a ne ovaj isti. 

 

Hvala,

 

Luka

Odgovori