Riješeno

Razlika između Homeboxa i Bnetovog bežičnog interneta?

  • 8 August 2019
  • 5 odgovora
  • 1543 pregleda

Koja je razlika između vipovog homeboxa i bnetovog bežičnog interneta?

Za oboje piše da su 'neograničeni' . Za vip piše da je zapravo to 100 gb prometa a za bnet ne piše ništa? Iz korisničke službe me naravno nitko ne zove mada sam podatke ostavio dvaput. Sramota. Čak i da sam voljan platit i kupit uslugu ne mogu jer je ekipa šlampava. A ne mogu dobit par odgovora na svoja pitanja uopće. I zašto je bnet jeftiniji 15 kn? Jer to zato što ne uključuje telefon? Hvala
icon

Najbolji odgovor od A1_Sunchica 9 August 2019, 14:20

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +3
Bnet bežični internet? Može neki link?
Razina korisnika 3
Bedž +3
@vuleslash Homebox radi preko mobilnog signala, tako da za tu uslugu ne treba postojati fiksna infrastruktura na adresi. 100GB mjesečno se može potrošiti po maksimalno dostupnim brzinama, a nakon toga se brzina smanjuje na maksimalnih 2Mbit/s. Osnovni preduvjet za korištenje B.net usluge je dostupnost kabelske infrastrukture na adresi, što se može provjeriti na linku https://bit.ly/2Ns2DYc. B.net internet je flat, bez smanjenja brzine.
Ekipa zove povratno čim je prije moguće, ovisno o količini zaprimljenih zahtjeva. Možeš pričekati da tvoj zahtjev dođe na red, nazvati izravno na 0800 091 091 ili nam OVDJE pošalji svoje kontakt podatke pa te nazovemo 🙂
Hvala na odgovorima, zvao sam jučer službu za korisnike pa sam dobio već odgovor

Bnet nema bežičnog interneta iako na stranici piše da ima

https://www.a1.hr/bnet/internet

Evo linka i slike u privitku

Ne znam zašto piše da ima kad zapravo nema

Razina korisnika 7
Bedž +3
I doista je ono što piše "uključi internet bez telefonske linije" jer je samo usluga interneta, bez telefona. Što se naravno krivo protumači da ti ne treba niti fiksna parica niti kabel.

Izgleda da su uvezli jeftinu radnu snagu iz Nepala pa gospoda pri kreiranju ponude imaju pravopisnih griješaka i problema pri kreiranju običnom puku "razumljivih" ponuda. 😂
Razina korisnika 6
Bedž +6
Evo ja imam taj router ubee, ali koristi mi jedino za tv, budući da imam samo tv b.net uslugu. Dakle, router je fizički spojen sa kabelom koji mi puzi preko pol sobe do utičnice za kabelsku antenu i preko njega moj paket dolazi do receivera koji je uključen u moj tv i voala, ja morem gledati i slušati mnoštvo od 100 tv programa i radio stanica iz mog zastarjelog i nepostojećeg paketa kojeg plaćam. Ali mi rekoše da u svakom trenutku mogu zatražiti uključenje internet paketa (kroz tv) i spajati se na net svojim mobitelom. To izbjegavam jer ne želim glumiti hot-spot cijelom kvartu ,a nemam komp kojim bih mogla ući u postavke routera i sakriti ga od nezvanih gostiju 😂

Odgovori