Riješeno

Radio!

  • 20 February 2021
  • 7 odgovora
  • 368 pregleda

Razina korisnika 1
  • Aktivni forumaš početnik
  • 22 odgovora

Pozdrav, od nedavno sam korisnik a1 homeboxa. 

Ekipa moze pomoc!
Vjerotatno ce zvucat glupo problem al aj da vidimo 
Dakle prije 5-6 dana sam uzeo a1 homebox (prije sam bio na tcom gigabox), te sam smart tv spojio putem lan kabela. Cesto slusam radio na tv-u pogotovo otvoreni al od kad sam uzeo homebox, radio mi ne radi. Kad se prospojim opet na gigabox tcom (nisu ga jos ugasili) on radi normalno.
Dakle kod homeboxa radio krene radit, radi nekih 5 sek i nestane zvuka. Dakle otvorio sam str. putem googla isto takon krene pa stane, na smart tv sam instalirao my tuner i opet ista stvar. Krene radit i onda stane!
Sve dr radio stanice rade normalno.
Brzina neta je cca: brzina meta je dobra

Jbg cini se kao bezazlena situacija al kad sam navikao u zivotu tako slusat radio. Dode mi da odjavin a1 :) 

 

Dakle ima li pomoci? 

croGORE je offline   Reply With Quote
icon

Najbolji odgovor od A1_Marijan 20 February 2021, 12:44

Pogledaj original

Odgovora 7

Pozdrav,

napisao si“ Sve dr radio stanice rade normalno. “

Dali ne radi samo Otvoreni radio?

Razina korisnika 2

a da slušaš radio na radio prijamniku kao ostali smrtnici?

Razina korisnika 1

Nisam provjeravo bas svaki radio al njih 3-4 ne radi

Al kazem na tcomu kojeg jos uvijek nisu iskljucili radi bas sve to sto na a1 ne radi. Cwmu da alusam na prijamnik kad na tvu imam spojen soundbar! 

Koju si brzinu interneta izmjerio speed testom? Mjerio si na TVu putem browsera ili na računalu?

Razina korisnika 1

Tv je spojen lan kabelom, kad bi ga spajo putem wifi-a brzina bi bile u prosjeku download 15-20 mbps, upload 35-40 mbps

 

S ovim brzinama trebao bi streaming uredno raditi.

Probaj ugasiti Wi-Fi na svim uređajima i vidjeti dali radi streaming kada je samo TV spojen na Homebox. Možeš dodatno ukoliko ne proradi, javiti se u Službu za korisnike da ti provjere dali ti je aktivna privatna ili javna IP adresa. Po potrebi da deaktiviraju privatnu IP.

@zuti14  pozz i ja sam imao isti problem kao ti, jesi probao prebaciti sa 4g na 3g mrezu, meni je tako upalilo   kada sam prebacio na 4g isto upalim Gold Fm  radi 5 min i samo stane    pa sam bio drzao na 3g  neko vrijeme i radilo mi je sve na 3g, eh sad nez   meni trenutno i sada radi i na 4g radio isto sad ne znam je li to bio problem do same stranice ili do A1 mreze opcenito, kazem probaj drzati par dana na 3g  pa onda prebaci na 4g i vidi hoce li upaliti, Pozz

Odgovori