Riješeno

Mf283+ nadogradnja

  • 20 August 2018
  • 7 odgovora
  • 3697 pregleda

Dobar dan

Zamolio bih vas za pomoc. Htio sam update napravit na uredaju putem windowsa. I dobivam poruku da nije moguce napravit nadogradnju jer nije dobra incica softwera.
icon

Najbolji odgovor od A1_MarkoL 27 August 2018, 16:58

Pogledaj original

Odgovora 7

Bedž
pozdrav,

zadnju nadogradnju možeš preuzteti na sljedećem linku: http://www.vipnet.hr/podrska/uredjaj/-/device/topic/500000000008966

Lp, M
Hvala na odgovoru. Kad probam sa tom nadogrdanjom stane na 5% i kaze mi da nemam dobru incicu softwera. Neznam kakva je to greska. Radim sve po uputama
Bedž
pozdrav,

Provjerili smo link i uredno nam prolazi nadogradnja. Jesi siguran da zadovoljava sve uvijete kad pokreneš .exe datoteku, koje windowse koristiš?

Lp, M
Windows 7, aplikaciju pokrenem u administrator modu. Dozvolim na firewalu.Ugasim na pc wifi na ruteru wifi. Spojim se lan kablom na lan2 uredaja. Pokrenem nadogradnju kad pronade ruter. I onda se desi greska. Vjerujem da radi aplikacija mislim da ja nesto krivo radim. Mozda mozete pomoc
Bedž
Onda svakako savjetujem da kontaktiraš kolege z Službu za korisnike da se odradi provjera telefonski.

Lp, M
Razina korisnika 3
Danas mi došla automatska nadogradnja softvera na ruteru ZTE mf283+ bila je B03 sada je B06
Ovo je prvi put da je došlo do aut. ažuriranja, ne primjećujem nikakve promjene u postavkama, jel je još nekome došlo do ažuriranja ? Koja je kod Vas zadnja verzija softvera ?
Razina korisnika 6
Bedž +4
Sada sam baš provjerio, i ne izbacuje mi nikakvu automatsku nadogradnju. Trenutna inačica software-a je: CR_VIPNETHRMF283PLUSV1.0.0B06 , ali to sam ručno ažurirao još prije (postoji link za download na njihovim stranicama). Očigledno je svima koji nisu ručno preuzeli sada to počelo stizati automatski.

Što se tiče izmjena, napravljene su samo korekcije vezano za dynDNS postavke.

Odgovori