Riješeno

Kako provjeriti je li ukljucena nocna opcija?

  • 12 June 2018
  • 2 odgovora
  • 1996 pregleda

Imam homebox duo i vidio sam da uz njega dolazi i ta nocna opcija, dakle promet koji napravim po noci se ne ubraja u ovih 100 GB. Neki kazu da se to aktivira samo od sebe, neki kazu da ja to trebam aktivirati, nekima uopce ne radi...
Ono sto me zanima je:
Kako mogu vidjeti je li nocna opcija uopce ukljucena? Treba li to negdje pisati na onoj stranici za pregled potrosnje ili ce se prestati povecavati promet nakon sto se zapravo ukljuci ili se to uopce nigdje ne vidi?
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 12 June 2018, 15:39

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 3
peroqll pozdrav. Koju tarifu koristiš? Homebox Duo? Automatski ti se treba obračunavati promet kako je definirano, odnosno od 00-08 sati ti se isti ne bi trebao obračunavati. Naravno, tako bi trebalo biti i na Moj Vip portalu.
Da, koristim homebox duo, kao sto sam vec i napisao.
Pokusao sam iskljuciti router prije ponoci i ukljuciti ga nakon ponoci, pokusao sam isto i na onoj stranici 192.168... ali i dalje mi obracunava promet.
Postoji li mozda neka druga stranica na kojoj se vidi tocan promet, bez da obracunava ovo od ponoci do 8? I ako postoji, hoce li mi brzina pasti ako na 192.168... pise da sam presao 100 GB?

Odgovori