Riješeno

Internet brzine padaju ispod 1mbps

  • 25 December 2020
  • 4 odgovora
  • 508 pregleda

  • Novi forumaš
  • 0 odgovora

Znaci svako vecer brzine interneta mi padaju ispod 1mbps i internet nije moguce koristiti, mislio sam da ce se nesto popraviti ali nije…. svako vecer je ista prica razumijem da je sad veci broj korisnika na mrezi ali 350kn mjesecno placam internet, tv i ps4, a nemogu ih koristiti kako spada. Sad je 13h a meni je brzina interneta 3mbps… dva uredaja su spojena na router i internet je koma. Slao sam vam mailove i uvijek isti odgovor dobijem, zvala me vasa tehnicka podrska i objasnili su mi kako da postavim antene i router da ce biti bolji signal i napravio sam to ali nista nije pomolo, stoga vas molim da mi objasnite koji su uvjeti za raskid ugovora el 350kn nije mala svota za placati svaki mjesec a internet sa ovakvim brzinama jedva da mogu koristiti. 

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Dolores 26 December 2020, 10:42

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @Tomy, s obzirom da si već razgovarao s kolegama s tehničke podrške, predložila bih ti da pošalješ prigovor na mail sluzba.za.korisnike@A1.hr. Svakako dodaj rezultate speedtesta, podatke vlasnika usluge i kontakt broj. 

Odgovor kolega s nadležnog odjela ćeš dobiti u roku od 15 dana od zaprimanja. 

 @Tomy nista ti oni pomoci nece,oni samo provjeravaju :D

Razina korisnika 3
Bedž

Već par dana se i meni događa isto kako i naziv teme kaže: padaju brzine ispod 1 Mbps, pa tako i večeras. Danju je nešto bolje, ali opet  ne ide preko 5.A što je još bolje, imam mobitel također na A1 i na njemu su ok brzine,DL ide i do 25Mbps,UL oko 10, pa pretpostavljam da je do routera,a koristim ZTE283V.

Zvao sam prije par dana SZK i tehničku podršku. Tamo mi je djelatnik gledao na koju se baznu stanicu spajam i vidio je da je slab nekakav protok. Rekao mi je da ugasim router na 15 minuta i opet ga uključim, da će router povući neka nova ažuriranja i slično i da pratim par sati što se događa sa brzinom, a ako se bude isto događalo(mala brzina) da ga vratim na tvorničke postavke i vidim šta će onda biti. Ako se ne popravi da će mi onda poslati drugi router. Ništa se nije popravilo i sutra ih zovem za daljnje opcije, a mislim da je zamjena routera jedino rješenje.

ovi njihovi routeri su tesko smece, preporucujem vam svima da nabavite pravi router i 4G antenu, tipa p-56

Odgovori