Riješeno

Homebox Turbo rješavanje problema

  • 16 March 2017
  • 3 odgovora
  • 965 pregleda

Bok! Nedavno kupih Homebox turbom pod jamčenjem da će brzina biti 250mbps, medutim, brzina ne ide iznad 45mbps. Zajamčeno mi je 5 dana kroz koje mogu probat Homebox, i ako mi paše, zadržim, ako ne, mogu vratiti i prekinuti ugovor. Zanima me jeli moguće podići brzinu ove linije? Hvala!
icon

Najbolji odgovor od A1_Silvio 16 March 2017, 22:00

Pogledaj original

Odgovora 3

Zahvaljujem se na odgovorima, zadržat ću onda liniju jer vjerojatno neću moći nigdje dobiti bolje od ovog. Nažalost gospodin je onda slagao da će brzina ići do 250Mb/s i još više od toga ako je spojeno žično govoreći da je to jedina usluga koja ima veću brzinu od Optike, čak nakon što sam isto pitanje ponovio više puta da ne bude nekakve zabune. No nema veze, ni prvi ni zadnji put da se izreče neka laž da se pridobije kupac. Još jednom, hvala na odgovorima i ugodan dan!
Razina korisnika 6
Bedž +4
Kao prvo onaj tko ti je "zajamčio" brzinu od 250 Mb/s te je slagao ili se niste dobro razumjeli budući da sam uređaj putem kojeg se pristupa usluzi u teoriji podržava maksimalnu brzinu do 150/Mb/s
Kao drugo zbog načina na koji funkcionira Vip 4G mreža, uređaj zapravo može postići maksimalnu teoretsku brzinu do 75Mb/s
Kao treće ta brzina je u velikoj većini slučajeva nedostižna zbog različitih faktora te je brzina koju si naveo ugl. prosječna za homebox uslugu.
Bok,

Brzina na Homebox ovisi o lokaciji na kojoj se koristi, vrsti mreže na koju je Homebox spojen i nizu drugih faktora na mreži, koji određuju brzinu.

Podizanje brzine nije moguće, jer od mreže dobivaš uvijek najbolju brzinu koja se može dobiti u određenom trenutku.

Odgovori