Riješeno

Homebox Turbo - Noćna opcija i opcija dodatnih 100 GB

  • 3 September 2017
  • 5 odgovora
  • 4490 pregleda

Pozdrav,

Uzeo na test 5 dana Homebox turbo. Ukratko zadovoljan sam kvalitetom veze no brine me što sam ovdje pročitao pa molim da mi netko od Vipovih moderatora da odgovore.

Noćna opcija - Idem spavati oko 23 h kao i većina, pa bih vjerovatno preko noći ostavio i nešto skidati preko noćne opcije. Da li je obavezno resetirati router ili se to odrađuje automatski na vašoj strani? Jer sigurno se neću dizati poslije 24 h da idem restirati router. Ako nema drugog načina da li ćete to riješiti tehnički sa vaše strane da se automatski prebaci promet u noćnu opciju?

Kupnja dodatnih 100 GB - Da li nakon što potrošim 100 GB, kupnja dodatnih 100 GB od 30 kn se vrši odmah po zahtjevu ili se mora čekati nekoliko dana da se navedeno aktivira? Jer vidim da je netko imao upit da čeka 3 dana za aktivaciju što mi nema nikakvog smisla.

Srdačan pozdrav,
icon

Najbolji odgovor od A1_Matej 3 September 2017, 16:39

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav DarkVIp,

nije obavezno resetirati modem, sustav bi automatski trebao aktivirati noćnu opciju.

Noćna opcija daje ti neograničeno surfanje od ponoći do 08 ujutro.

Aktivacija opcije 100GB prolazi u vrlo kratkom roku, obično to traje cca 15 minuta. Rok za aktivaciju je 24 sata i tu nećeš imati nikakvih poteškoća.

Lijep pozdrav,

Matej
VIP bi se trebao ugledat na konkurenciju iz TELE2. Naime smjesno je nudit 100GB mjesecno po punoj brzini kad konkurencija u TELE2 nudi 1TB po punoj brzini. Moj prijedlog bi bio da VIP treba povecat promet na barem 500GB mjesecno po punoj brzini, ili da nocnu opciju pomaknu recimo od 20:00h do 08:00h, ili pak da povecaju brzinu surfanja nakon potrosenih 100GB na recimo barem 5Mbit/s , jer je 1Mbit/s presporo za danasnje zahtjeve.
Pozdrav,

Hvala ti na upućenom prijedlogu.

Ponuda je raznovrsna, trudimo se osigurati najbolje uvjete na tržištu.

Prati nas i dalje, sve novosti će biti objavljene na našim stranicama.

Klara
Najgora je ta crkavica od 1Mbit kad potrošiš paket,neka proba Vipov menađerski sektor koristiti tu brzinu 1 dan doma za testirati koliko je "loodilo".
VIP I HOME BOX JE ČISTA PREVARA.TAKO VIP POSLUJE I VARA SVOJE KLIJENTE.SVE SAM POKUSAO DA SE TOG ZLA RIJESIM.NISU ME UOPCE UPOZNALI DA JE FLET DO 100GB A IZA TOGA K.....CINA.NEMOGU DA PREKINEM UGOVOR OD 24 MJESECA JER SAM POTPISAO.MOGU ALI MORAM PLATITI SVA 24 MJESECA.GDJE TOG IMA NAPLATITI ONO STO NISI DAO I PRUZIO.TO IMA SAMO KOD NAS.BIO SAM DUGOGODISNJI KORISNIK I NIKAD VISE NI A1 NI VIP.TREBA IH IZBJECI U SIROKOM KRUGU.MOZETE DA ME BANUJETE MOZETE DA RADITE STO HOCETE JER VI TO MOZETE.KOD NAS PRAVDE NEMA.TKO JE VAS UPOZNAO I PAKAO MU NECE TESKO PASTI.DRAGUTIN !

Odgovori