Riješeno

homebox ping jigger

  • 30 June 2020
  • 2 odgovora
  • 538 pregleda

Pozz, daj mi recite jel ima jos tko od vas problema sa pingom? 

Pa to nije normalno, to skace sa 70 na 160 pa se spusti pa za 4 sekunde opet..

Prije sam imao brzinu 30/30. I nekad je bilo strasno a nekad se moglo normalno igrat.

Danas mjerim nakon par mjeseci imam 10.

Mislim nije meni problem al ovaj ping koji nije konstantan me jako bode u oci.

Ja znam da je to homebox i da ne moze bit ping stalno isti, al ajde brate da skoci za 10 pa se vrati natrag al ovo.

Pingao sam prvo sa kompa do rutera misleci da je mozda problem u ruteru al nije.

Onda sam pingao google servis i bome nest mi ne sljaka kak treba.

Zar ove sve zvjezdice gdje su su packet lossovi? Ako jesu ovo je katastrofa!

Pa bolje mi je igrat na 3G od TELE2 gdje mi je ping 80 al je konstantan i rijetko kad mi se tak desava da skace za 100 pa se vrati natrag!

I da se moze nesto podesit u ruteru ja ne mogu u svojem jer sam dobio najgori ruter valjda koji postoji na kojem se nista ne moze radit. Alcatel hh41v. Uzas.. Ozbiljno razmisljam da si uzmem ot HT-a na probu pa da vidim dal ce funkcionirat. 

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Anchi 30 June 2020, 18:19

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 4
Bedž +3

Koliko se ja razumijem u ovo, ti request timed out na traceroute nisu packet loss, nego neka destinacija (vjerojatno zbog nekog firewalla ili sigurnosnih postavki sa svoje strane) blokira traceroute pakete.

To se često pojavljuje , i nije neki problem za sebe.

 

Inače, ping i traceroute prema google destinacijama (www.google.com , 8.8.8.8 kao google-ov dns i slično) znaju izbacivati sve i svašta - google kao takav ima utjecaj na routing prema svojim destinacijama i to stalno mijenjaju.

Kako ti izgledaju ping i tracerouter prema tim serverima igre koju spominješ? 

Bedž +3

Pozdrav @juricakovacic1337 žao mi je ako imaš poteškoće s našom uslugom. :disappointed_relieved:  Nakon restarta rutera je i dalje isto? Jesi prijavio poteškoće kolegama na tehničkom odjelu? Ako nisi bilo bi dobro da napraviš prijavu kako bi napravili provjeru. Broj na koji ih možeš dobiti je 0800 091 091. Vjerujem da će ti pomoći. :blush:  

Odgovori