Riješeno

Homebox - Opcija 100GB

  • 23 October 2017
  • 41 odgovor
  • 16228 pregleda

Lijep pozdrav. Problem imam jedan. Dakle dva operatera su me posjetili prije prelaska u vip i ponudili mi homebox uslugu, uzeo sam internet telefon i tv. Medjutim ni jedan od njih mi nije rekao da ako potrosim preko 100 gb, da ce mi se brzina interneta spustiti. Sada me zanima, dali je stvarno moguce da je ta brzina 100kbp/s ? jer ovo stvarno nije podnosljivo.
icon

Najbolji odgovor od sl2 23 October 2017, 21:42

Pogledaj original

Odgovora 41

Razina korisnika 7
Bedž +3
Nije mi jasno da i ovoliko vremena nakon uvođenja ovog paketa još uvijek postoje zbunjeni i prevareni korisnici... Stvarno mi nije jasno. Pa ovo je bila izlizana tema još i prije redizajna foruma 😞
I mene ste na isti način prevarili,nitko mi nije rekao da nije to FLAT internet,nego nazovem da prijavim smetnju jer mi je brzina jako pala,gospodine potrošili ste 100 gb mjesecno,ja sam htio FLAT internet,ako nudite internet onda se napomene da je 100 gb mjesečno,jer u 21 stoljeću kad kažete samo internet,onda se podrazumijeva da je FLAT,što je još gore ugovor na dvije godine,da napomenem u ugovoru ne stoji nigdje da je 100 gb mjesčno :S
😠 😠
poslao sam vam podatke vlasnika usluge
Razina korisnika 4
@jurehabs svakako ćemo provjeriti što se dogodilo i kako možemo pomoći. Molim te da nam podatke vlasnika usluge (ime, prezime i OIB) pošalješ OVDJE
vodim istu borbu s vipom.... al moja prica je drugacija od price ostalih:
ja sam dakle kad sam vidio u roku tjedan dana da je u tarifu ukljucenih samo 100 gb, odmah 10. il 11. dan od pocetka usluge TRAŽIO RASKID UGOVORA, na što sam imao pravo bez naknade! vip ov agent mi je na taj zahtjev odgovorio da mi je bolja opcija trazit prebacivanje usluge na žicu te cu tako dobiti stvarni neograniceni brzi internet, ja sam mu odgovorio da pristajem na to, na što je on odgovorio da će to biti provedeno u roku 45 dana.
problem se javlja nakon sto to nije bilo provedeno u roku 45 dana, zovem sluzbu za korisnike, oni meni odgovaraju da ja to nikad nisam ni trazio! naravno, ostao sam bez svog prava na raskid ugovora bez naknade i borbu vodim sve do danas bez ikakvo uspjeha... bio u poslovnici dosta puta vec, slao mailove, pricao sa sluzbom za korisnike 10 sati i nista... VIP nikad vise... i važno je napomenit da ništa nisam fizicki potpisao u poslovnici vipa nego sve dogovorio putem telefona, gdje mi je agent jasno rekao da je internet neogranicen po minimalnoj brzini 50 mbits a maksimalnoj 112mbits
Razina korisnika 4
Razumijem. Ako što pomaže, od ponoći do 8 ujutro uvijek imaš punu brzinu interneta, a promet koji tad ostvariš se ne oduzima od 100 GB tvoje tarife 🙂
Razina korisnika 2
sad je okey,, imam opciju da aktiviram dodatni 100gb.
samo me brine brzina kad potrošim gb, što je prikazana gore u prilogu.
Razina korisnika 4
Bok @joka
Jesi li aktivirao dodatnu opciju i dobio potvrdu da je uključena? Možeš li nam poslati podatke vlasnika usluge OVDJE pa da vidimo kakva je situacija?
Razina korisnika 2
nije vraga da je ovo brzina poslje potošeni GB!!!!!???
napravio sam i reboot rutera
Razina korisnika 2
opcija dodatni 100gb

čekam drugi dan i ništa??
Pisao sam o komunikaciji mailom sa SZK. Konkretno, moj slučaj je bio ovakav: 25.10. poslao mail , 30.10. dobio automatski odgovor
"Poštovani,
Ovo je automatski odgovor.
Molimo Vas da ne odgovarate na ovu poruku.
Vaš upit je zaprimljen te ćete odgovor dobiti u najkraćem mogućem roku.
Hvala Vam na strpljenju i razumijevanju."
Tek danas 08.11. živa osoba u VIPu mi je poslala odgovor.
Prva stvar čudna je ta što za automatski odgovor treba pet dana, a uobičajeno je do pet minuta jer bi to trebalo biti automatski kao što u poruci i piše.
Druga stvar je ta što sam odgovor dobio za 12 dana i što je stvarno previše.
Meni to više nije bitno jer sam svoj problem sa VIPom riješio, ali ostali koji imaju problema u VIPu su osuđeni na lošu komunikaciju i podršku koju VIP pruža.
Sretno
Razina korisnika 1
S tobom se ne isplati normalno razgovarati.
Razina korisnika 2
Ako ti napišem da Tele2 ima iste brzine, ili čak lošije onda stojim iza toga, ali ne moram ići skidat ljudima screenshot-ove sa kompjutera da bi tebi nešto dokazao.

Kakve veze imaju drugi ljudi sa tvojom lokacijom osim ako su ti drugi u istoj Pecini kao i ti ? Uostalom... ti na svojem kraju pecine mozes imati jednu brzinu a 100m dalje u drugom kutku Pecine moze biti sasvim druga brzina.

Nemas iza cega "stajati" osim Laprdati neprovjerene informacije, izmjeri kod sebe i okaci pa mozemo prokomentarisati ali ovako laprdanje tipa vidio sam kod drugih i necu ici skidati ss kod drugih je vrlo neozbiljno cak i za Pecinskog covjeka.
Razina korisnika 1
Znaš šta, aj otprdi od mene. Jednom sam ti napisao da ne žive svi ljudi u Zagrebu. 25 dana nitko ne čeka (pa ni u najgorem webshopu) da mu se obradi narudžba i neću otići u Tele2 po router čak i da mogu jer sam ga naručio na webshopu, i hoću da mi se dostavi u moju šumu. Ako vip to može za 3-4 dana onda bi Tele2 kao inovativna tvrtka to trebao moći barem za isto toliko. Da su ga dostavljali Cursus publicusom prije bi došlo spaljeni primozgu. Također, ako ti vip ne valja raskini ugovor i ćao. To jesam li ja u šumi, pustinji, mjesecu, ili na 5 km ispod mora je moja stvar. Ako ti napišem da Tele2 ima iste brzine, ili čak lošije onda stojim iza toga, ali ne moram ići skidat ljudima screenshot-ove sa kompjutera da bi tebi nešto dokazao. Još jednom ti ponavljam ako ti ne paše vip koji si racku potpisivao s njima ugovor? A šta se tiče šupljina "zgurao" sam ti ga znaš kome.
Razina korisnika 2
Na Tele2 sa "čuvenim" Cat6 routerom tu kod mene ista brzina čak i gora tako da...

Neki dokazi, slike mjerenja, ss kakav itd... ili samo Laprdas jer koliko smo iz tvojih poruka shvatili Ti zivis u Sumi ili na Planini kakvoj te nisi u mogucnosti 25 dana otic u tele2 centar po router i otkazao si narudjbu pa se namece jedno pitanje samo po sebi...

Gdje si zagurao SIM, u koju supljinu na sebi ? :?
Razina korisnika 1
Na Tele2 sa "čuvenim" Cat6 routerom tu kod mene ista brzina čak i gora tako da...
JOS JEDAN DODATAK NOVI MJESEC , NOVI PAKET INTERNETA , GOSPODO BRZINA MAX 15mbs ,,,.. mjereno 10 x u roku od 30 minuta speedtest by okala, gdije je ona recena brzina od 112mbs
Naravno da nitko od nas nije ni pomislio da ce nas zaj.. To smo skuzili izgleda prekasno svi i tesko da ce oni VIP nesto uciniti da bude pravedno . Volio bih da dobijem ono sto sam placam nista manje a ni vise
I ja sam se registrirao samo da mogu reci da niste jedini preveslani. i ja sam jedan ok namagarcenih. sve ove stvari koje navode NE ZADOVOLJNI korisnici su ponizavajuci , za sve nas koji na kraju placaju te racune. . Agenti prilikom sklapanja ne govore da je taj neograniceni internet samo 100gb po nekoj tzv brzini 100mbs, to tek skuzis kad skuris taj internet nakon 20 dana i on padne na 1 mbs a onda frka i zove se sluzba za korisnike i gospoda kazu obratite se szk mailom na prigovor gdje poruke idu 1,2,3... kao gore navedeno. .Kome se pozaliti kada shvatite da ni ta brzina koju nude do 112mbs nije ni priblizno takva . obavio mjerenja speedtestom , brzine ne prelazi 15mbs kada pitas zasto gospoda odgovore nosite ruter po kuci mozda uhvatite bolji signal .. .Sramota
Kako funkcionira dopisivanje mailom sa SZK?
1.Pošalješ mail
2.Čekaš
3.Čekaš
4.Za pet dana dobiješ automatski odgovor (zamislite automatizma) da je poruka zaprimljena
5.Čekaš
6.Čekaš...

7. umreš i plaćaš ugovor 😃
nemoj flejmati niti koristiti neprikladan komentar. Svi daljnji komentari će po potrebi i bez dodatnih upozorenja biti obrisani ili editirani.

@Vip_Iva kao prvo nisi ti ovdje da prijetis, to ti nije posao. Ako ne znas sta jedan moderator treba raditi na bilo kojem forumu, bilo koje tematike onda kreni lagano prema HZZ-u i trazi si drugi honorarni posao.

Drugo, ako vec trebas "praviti reda" onda to radis tako da korisniku saljes PM ( ne saljes ga u Piz.. Mate... nisam siguran da tvoj IQ zna sta je PM pa moram ovako... ) i upozoravas ga, te poruke brises i pravis reda oko neprimjerenih poruka u topicu ( prepostavit cu da znas sta je Topic ).

Trece, ako je forum ovdje i ako je dato pravo korisnicima da ovdje pisu onda naravno da apsolutno nitko nece me sprijeciti da izasunem lavinu kritika ako mi se hoce i ako smatram da je shodno da kritiziram, moguce su i pohvale ali da ces nekim prijetnjama o neprikladnim postovima postici iskljucivo neke hvalospjeve ovdje - neces.

Sve u svemu, poradi na komunikacijskim vjestinama. Zbilja je mucno citati takve postove jednog moderatora koji misli da je ovdje bogom dan serif, jer je moderator...


Kao lider na tržištu, Vipnet inovativnim pristupom, kreativnim komunikacijskim rješenjima i visokoj kvaliteti usluga svakodnevno nastoji nadmašiti očekivanja korisnika te im ponuditi najbolji omjer cijene i kvalitete na tržištu…Osim brojnih usluga koje omogućavaju izbor najboljih komunikacijskih rješenja i brzo otklanjanje poteškoća…
Kako vam se čine ove tvrdnje, ozbiljne ili zajebancija?


Taj cjeli pasus/citat je sprdnja zapravo.

Bar sto se tice homeboxa kao usluge. Mreza je 4G+, router prastari 4G. Prije godinu dana kada sam uzeo uslugu max brzina nocu je bila ~96Mbps, sada je oko 75Mbps, dnevna ne prelazi 50Mbps a prije je bila minimalno 70Mbps. Mf283+ krepava masovno a B310s-22 je jos losije smece od ZTE.

Dakle sta je tu kretivno, u viskoj kvaliteti i inovativno ?!? Nista... sto dalje usluga je losija.

Sad ce netko reci ovaj nije normalan sa tim brzinama... da, no ja gledam u odasiljac, s balkona... ako ima 150m do njega...

Kreativno bi bilo nadograditi odasiljace na 1800MHz tamo gdje je jedini na 800MHz.
Inovativno bi bilo zamjeniti ovo smece od routera sto djelite sa nekim CAT 6 routerom.
Visok kvalitet usluga bi bilo pustanje LTE-A na 800MHz + 1800MHz mrezi zajedno.

Ajmo sad malo o tele2 jer Vas jako boli kada se ista dobro o njima pise i usporedjuje s Vama.

Daju vise prometa za iste pare.
Inovativno su ubacili CAT 6 router u ponudu.
Kvalitet usluge ( brzine ) sto se tice iskljucivo pokucni/homebox je isti.
Koliko ce biti kreativni pa nadograditi mrezu na LTE-A za pokucni cemo jos vidjeti no nije djabe CAT 6 router dosao u ponudu...

Kako je prosla ova godina, tako ce i jos jedna....


Aktivirao sam račun ovdje sam da napišem:
hahahahahahh kako ih poklopi po ušima 🆒
Kako funkcionira dopisivanje mailom sa SZK?
1.Pošalješ mail
2.Čekaš
3.Čekaš
4.Za pet dana dobiješ automatski odgovor (zamislite automatizma) da je poruka zaprimljena
5.Čekaš
6.Čekaš...
Zanimljivo. Nema komentara. A u inboxu standardni odgovori
Razina korisnika 2
nemoj flejmati niti koristiti neprikladan komentar. Svi daljnji komentari će po potrebi i bez dodatnih upozorenja biti obrisani ili editirani.

@Vip_Iva kao prvo nisi ti ovdje da prijetis, to ti nije posao. Ako ne znas sta jedan moderator treba raditi na bilo kojem forumu, bilo koje tematike onda kreni lagano prema HZZ-u i trazi si drugi honorarni posao.

Drugo, ako vec trebas "praviti reda" onda to radis tako da korisniku saljes PM ( ne saljes ga u Piz.. Mate... nisam siguran da tvoj IQ zna sta je PM pa moram ovako... ) i upozoravas ga, te poruke brises i pravis reda oko neprimjerenih poruka u topicu ( prepostavit cu da znas sta je Topic ).

Trece, ako je forum ovdje i ako je dato pravo korisnicima da ovdje pisu onda naravno da apsolutno nitko nece me sprijeciti da izasunem lavinu kritika ako mi se hoce i ako smatram da je shodno da kritiziram, moguce su i pohvale ali da ces nekim prijetnjama o neprikladnim postovima postici iskljucivo neke hvalospjeve ovdje - neces.

Sve u svemu, poradi na komunikacijskim vjestinama. Zbilja je mucno citati takve postove jednog moderatora koji misli da je ovdje bogom dan serif, jer je moderator...


Kao lider na tržištu, Vipnet inovativnim pristupom, kreativnim komunikacijskim rješenjima i visokoj kvaliteti usluga svakodnevno nastoji nadmašiti očekivanja korisnika te im ponuditi najbolji omjer cijene i kvalitete na tržištu…Osim brojnih usluga koje omogućavaju izbor najboljih komunikacijskih rješenja i brzo otklanjanje poteškoća…
Kako vam se čine ove tvrdnje, ozbiljne ili zajebancija?


Taj cjeli pasus/citat je sprdnja zapravo.

Bar sto se tice homeboxa kao usluge. Mreza je 4G+, router prastari 4G. Prije godinu dana kada sam uzeo uslugu max brzina nocu je bila ~96Mbps, sada je oko 75Mbps, dnevna ne prelazi 50Mbps a prije je bila minimalno 70Mbps. Mf283+ krepava masovno a B310s-22 je jos losije smece od ZTE.

Dakle sta je tu kretivno, u viskoj kvaliteti i inovativno ?!? Nista... sto dalje usluga je losija.

Sad ce netko reci ovaj nije normalan sa tim brzinama... da, no ja gledam u odasiljac, s balkona... ako ima 150m do njega...

Kreativno bi bilo nadograditi odasiljace na 1800MHz tamo gdje je jedini na 800MHz.
Inovativno bi bilo zamjeniti ovo smece od routera sto djelite sa nekim CAT 6 routerom.
Visok kvalitet usluga bi bilo pustanje LTE-A na 800MHz + 1800MHz mrezi zajedno.

Ajmo sad malo o tele2 jer Vas jako boli kada se ista dobro o njima pise i usporedjuje s Vama.

Daju vise prometa za iste pare.
Inovativno su ubacili CAT 6 router u ponudu.
Kvalitet usluge ( brzine ) sto se tice iskljucivo pokucni/homebox je isti.
Koliko ce biti kreativni pa nadograditi mrezu na LTE-A za pokucni cemo jos vidjeti no nije djabe CAT 6 router dosao u ponudu...

Kako je prosla ova godina, tako ce i jos jedna....
Razina korisnika 4
@Ajvan budući da je isti upit i u inboxu, čujemo se tamo.

Odgovori