Riješeno

Homebox i fiksni internet

  • 8 February 2017
  • 5 odgovora
  • 604 pregleda

Prije tjedan dana sam dobio Homebox koji je aktiviran i sad cekam prijenos broja a fiksni internet mi je takoder aktiviran moje pitanje je ako koristim Homebox dok je ukljucen fiksni internet i skidam sadržaj kako se to onda naplaćuje jer imam aktivirano i Hombox i fiksni internet
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 8 February 2017, 14:04

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 3
Zemo bok, u tom slučaju pretpostavljam da ti je aktiviran privremeni broj. Dakle, trebali bi ti biti dostupni i pozivi i internet. Kad bude realiziran prijenos broja, privremeni broj koji je sada pretpostavljamo aktivan, se isključuje. Dakle, potrošnja se obračunava prema tarifi za koju si se odlučio prilikom potpisivanja pretplatničkog odnosa 🙂
Hvala vam na odgovoru jos jedno pitanje da li cu ja onda morati platit dva racuna jer su mi uključeni homebox i fiksni internet
Razina korisnika 3
Zemo ne bi ti htjela ništa govoriti na pamet. Možeš nam se javiti s podacima u inbox pa ćemo izvršiti provjeru. 😳
Razina korisnika 6
Bedž +4
Dok se prijenos broja ne okonča, plaćat ćeš dva računa.
Razina korisnika 4
Pa ako nisi vezan ugovorom zatraži raskid interneta kojeg imaš do sada, i ako to napraviš narednih dana platiti ćeš internet samo do datuma raskida, a fiksni i dalje koristiti preko sadašnje linije dok prijenos ne završi, a on može trajati i 45 dana,.

Zašto bi plaćao dva računa ako nemoraš,

Odgovori