Riješeno

Homebox Huawei B315 korisničko ime i lozinka

  • 17 July 2019
  • 6 odgovora
  • 3967 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 2 odgovora
Pozdrav svima! Već duže vrijeme se pokušavam ulogirati u ruter Huawei B315s-22 po prvi puta, za početno konfiguriranje, ali nikako da pogodim točno korisničko ime i lozinku, a isprobala sam razne kombinacije (admin/admin, admin/wifi ključ, user/wifi ključ, itd..). Da li netko zna točnu kombinaciju?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 17 July 2019, 18:09

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Samo da se nadovežem na temu, danas imao u rukama dotični. Spojiti se preko browsera na 192.168.8.1 a podaci za logiranje u sučelje se nalaze na donjoj strani routera (ne na stražnjoj nego na onoj na kojoj router stoji). 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +6
Jel što piše na poleđini rutera? Ako ne piše, jesi li probala zvati SZK A1 i tražiti da ti oni kažu korisničko ime i password?
Već sam ga prije resertirala par puta, pokušala sam i bez korisničkog imena - samo s passwordom se ulogirat, ali baš uvijek traži i korisničko ime. Uglavnom sam na wifi-ju kad se pokušavam ulogirati, ali pokušala sam i na pc-u s lanom, čisto da vidim hoće li upaliti. Ruter je A1
Razina korisnika 7
Bedž +3
Spajaš se preko mrežnog (lan) kabla? Probala resetirati na tvorničke postavke pa onda samo sa passom admin?

P.S. jel to tele2 router?
I to sam prije pokušala, ne ide nažalost. Stvarno ne znam zašto neće.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Probaj:

Username: prazno
Password: admin

Odgovori