Riješeno

Homebox Huawei B315 korisničko ime i lozinka

  • 17 July 2019
  • 6 odgovora
  • 3955 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 2 odgovora
Pozdrav svima! Već duže vrijeme se pokušavam ulogirati u ruter Huawei B315s-22 po prvi puta, za početno konfiguriranje, ali nikako da pogodim točno korisničko ime i lozinku, a isprobala sam razne kombinacije (admin/admin, admin/wifi ključ, user/wifi ključ, itd..). Da li netko zna točnu kombinaciju?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 17 July 2019, 18:09

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Probaj:

Username: prazno
Password: admin
I to sam prije pokušala, ne ide nažalost. Stvarno ne znam zašto neće.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Spajaš se preko mrežnog (lan) kabla? Probala resetirati na tvorničke postavke pa onda samo sa passom admin?

P.S. jel to tele2 router?
Već sam ga prije resertirala par puta, pokušala sam i bez korisničkog imena - samo s passwordom se ulogirat, ali baš uvijek traži i korisničko ime. Uglavnom sam na wifi-ju kad se pokušavam ulogirati, ali pokušala sam i na pc-u s lanom, čisto da vidim hoće li upaliti. Ruter je A1
Razina korisnika 6
Bedž +6
Jel što piše na poleđini rutera? Ako ne piše, jesi li probala zvati SZK A1 i tražiti da ti oni kažu korisničko ime i password?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Samo da se nadovežem na temu, danas imao u rukama dotični. Spojiti se preko browsera na 192.168.8.1 a podaci za logiranje u sučelje se nalaze na donjoj strani routera (ne na stražnjoj nego na onoj na kojoj router stoji). 🙂

Odgovori