Riješeno

homebox duo +2 linije

  • 4 January 2020
  • 6 odgovora
  • 2091 pregled

Da li postoji opcija sa 2 linije i homebox duo internetom.

Do sada smo imali preko parice “kućni internet” koji nam treba ići 7-20Mbps down i 0-7-1Mbps up pa bi sada uzeli homebox duo koji je jedina opcija za brži internet, no ne piše nigdje opcija interneta i 2 kućne linije. I kakva bi cijena bila za to (može sa ugovorom na 12 ili 24 mijeseca).

Hvala

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaN 5 January 2020, 14:39

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 2

nemojte uzeti Homebox uopće, prvih par mjeseci je super down brzina 30 - 40 mbps ali nakon toga je u konstantnom padu, njihov sam korisnik i imam Homebox trenutno mi je brzina oko 2 mbps bez obzira bio na 3G ili na 4G , konstantni razgovori sa tehničkom podrškom koji ne vode nikuda, žalio sam se i emailom ali jedino što nude je raskid ugovora ali ne i povratak brzine, također su smanjili i 4G pokrivenost područja gdje živim….. pogledajte malo članke na forumu pa bu vam sve jasno!

 

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav Captain Speedsteer, moguće je ugovoriti Homebox uslugu koja uključuje internet i fiksni telefon. Uz Homebox uslugu možeš aktivirati i opciju dodatne telefonske linije na taj način bi imao dvije telefonske linije. Mjesečna naknada Homebox usluge iznosi 165 kn, a dodatna telefonska linija 40 kn uz ugovor na 24 mjeseci. Za detaljnije informacije i ponudu slobodno kontaktiraj odjel prodaje direktno na broj 0800 1313. 

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav Nepodobni, maksimalna brzina interneta ovisi o razini 4G signala, trenutnoj opterećenosti mreže i modelu uređaja,  a karta pokrivenosti je dostupna na stranici: https://bit.ly/2ZQKpHu . Žao mi je zbog poteškoća koje imaš s uslugom, ali to ne znači da će tako biti i drugdje na području Hrvatske. Imamo puno korisnika Homebox usluge i izglednije je da će nam se na Forum obratiti korisnici koji imaju poteškoću s uslugom kako bi se ona što prije otklonila. Nadam se ipak da će uskoro doći do poboljšanja i na tvom području. 

Slušaj nepodobnog!

Razina korisnika 2

Poštovana A1_IvanaN!

sve što ste naveli je istinito osim možda o modelu uređaj, doduše nisam upoznat da li ste pod uređaje mislili na CAT 4 ili CAT6 Homebox uređaje koje ne nudite u svojoj lepezi uređaja ili ako griješim ispričavam se, posjedujem skoro sve tipove vaših Homebox uređaja.

iste sam dobio kao zamjenske ali brzina je i dalje nikakva, interesantno je za primijetiti kako je brzina u početku bila fenomenalno brza a sada je ispod svake kritike.  

kada se žalim vašim pretpostavljenima ne tražim raskid ugovora nego tražim da brzina bude kao što je bila u početku a Vi ste ti koji nudite raskid ugovora uz penalizaciju, pojačajte 4G signal, uložite u infrastrukturu učinite nešto, učinite nezadovoljne korisnike zadovoljnima…. vjerujem da vaši zadovoljni korisnici ne žive u ruralnim područjima iako čujem da imate problema i u gradovima!

PS

CaptainSpeedster zaboravili su ti spomenuti ako koristiš telefon u Homebox paketu da internet brzina drastično pada dok je telefon u upotrebi!

L.P. 

vaš nepodobni!

Hvala na odgovorima, mislim da ću radi činjenice da ima mnogo žalbi tražiti drugu opciju.

Odgovori