Homebox - brzina interneta

  • 11 September 2017
  • 128 odgovora
  • 32648 pregleda

Razina korisnika 1
Pozdrav svima,
dakle zbog lokacije na kojo jse nalazimo bilo je ili 4G internet ili MAXtv-internet... nema baš neke ponude.
Informirali smo se o ovom VIP 4G homeboxu par mjeseci, imamo VIP 4G smartphone koji rade OK, svjesni smo kaj je to "flat" ponuda, sve 5. Zvali nas iz "zastupniče tvrtke" da nam nude zbog lokacije TURBO homebox... bili smo u VIP centru, kažu nam pazite da li vam dobro radi signal ostalo je "easy peasy".

Došao uređaj MF283 plus, čekali uključenje 2 dana, ajde ono, nije drama... počeli mi koristiti, sve radi... piše full signal, 72mb/s... spojio sam i antene, ajde nisu riblja kost pa koga briga nek se nađu.

Idem gledat malo live stream. I kreće... Trza. Smanjujem rezoluciju. Sa 1080 na 720. Trzucka, al slika je ono... srećom znam napamet brojeve igrača i pozicije. Upalio youtube, HD. nema šanse. rušim opet na 720.

Dakle, idem na speedtest:



Hmm... turbo kažete-- 120mb/s...
OK

Idem provjerit simple uploadom i downloadom filea. Uzmem 160MB, dižem na we transfer.
160 MB uploada 95 sekundi.
160 MB downloada 58 sekundi.

E sada... jel to nekaj čudno, ili kaj? Da možda probam reinstalirat Wifi software na laptopu? Ali i SmartTV se vuče.

Odgovora 128

Draga Vip_Iva,
Plaćam Flat Rate internet 280kn/mj, konstantna brzina, maksimalan prijenos podataka (ne neograničen), ugodno se svi spojimo i surfamo, navečer upalimo YouTube, gledamo i zaspemo na kauču, ujutro (oko 4h) ugasimo PC i odemo u krevet.. pa u novi radni dan. Nema brige o tome dali se YT reducirao na 1/9tinu ekrana ili je popixelizirao, dali se stranica učitava 4 minute, hoće li nastati nervoza ili frustracija zbog zastoja u prijenosu ili slično. Sad da se ja za 120kn brinem i nerviram pola mjeseca oko toga hoću li ja potrošit 100GB ili 48 sati gledanja YTba na HD rezoluciji (a monitor je 4K) pa svako malo nadoplaćivati 30Kn? Oprosti, ali moja cjena je malo veća od 4Kn/dan za cjelomjesečno nerviranje. Neide to tako.

Vip, umjesto da pokušava trikovima izvući novac od korisnika smatrajući ih neobrazovanom divljom hordom idiota i plasirajući neistine u ugovorima jer matematiku nemožeš zaj.., bi trebao staviti karte na stol i reći istinu ljudima u oči i to ovako:
Ljudi, imamo kvalitetan bežični intenet, ne postoji neograničena količina podataka koje možete skinuti sa neta ali postoji Flat Rate što znači da Vam nudimo konstantnu brzinu prijenosa, i nemora bit 500Mbit/s, neka je to 15Mbit/s download i 5Mbit/s upload i to za 200kn/mj, bez dodatnih troškova, bez iznenađenja. Ako vam je ta brzina pre mala imate opciju veće brzine po nekoj stopi koju odredite po OPEX/CAPEX računici.

Nemojte zaboraviti da imamo najskuplji i najlošiji internet u cijelom modernom zapadnom svijetu a znanje je najvažniji resurs 21. stoljeća a pravodobna informacija ljudsko pravo.

Vlasnik Vipa je Austijska tvrtka (tko zna tko su pravi dioničari i vlasnici), kablovi i infrastruktura iz prošlog stoljeća je naša kao i Carnet a bogami i HAKOM? Ich kann Deutch auch sprechen, kein problem. Ali brate, nemoj me pravit budalom, žargonski rečeno. To ne prolazi u svijetu informacija. Play fair or go home! Onaj koji Vam kroji ponude bi trebao dobit opomenu pred otkaz jer da je kojim slučajem ovo Amerika (https://www.youtube.com/watch?v=cUliUWMrMZA) bilo bih tužbi koje bi itekako Vip opalile po džepu (https://www.youtube.com/watch?v=lPHljIgXcg0&t=329s).

LP.
Razina korisnika 4
Jure, u redu.
Svoje mišljenje si već više puta iznio, kao i mi svoje. Mislim da nema smisla prepucavati se, zbilja ne vodi nikuda 🙂
Uslugu nudimo preko više tehnologija, od klasične fiksne, FTTH, do Homeboxa. Ti si našao uslugu i operatera koji tebi odgovaraju, a tako nađu i naši korisnici pakete koji odgovaraju njima.
Želim ti ugodan ostatak dana. 🙂
Pozdrav, nedavno mi je došao gospodin iz Vipa i ponudio Homebox opciju preko koje bih imao do 112 Mbit/s brzinu interneta uz uvjet da kada se potroši 100 Gb, brzina prelazi na 1 Mbit/s. Prvo i prvo, trenutna brzina koju imam preko T-coma mi je max 10 Mbit/s što je za mene i ukućane premalo. Zanima me koliko često puca veza ako mi može itko tko koristi Homebox reći i da li je brzina tolika( imam toleranciju da je minimalna brzina oko 40 Mbit/s, jer je i to znatno više nego što sad imam). Drugo, postoji i taj problem ograničenja 100 Gb, trenutno u T-comu zajednička potrošnja svih ukućana je od prilike po mjesecu 221 Gb. Da li se opcija 100 Gb može platiti duplo, odnosno da se umjesto cijene od 30 kn plati 60 kn pa se dobije 200 Gb? I zadnje pitanje, da li je moguće uzeti SAMO internet bez telefona jer ga više zaista rijetko tko koristi. Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.
Razina korisnika 2
Korisnik sam turbo homeboxa oko pola godine i meni download nikad nije bio ni blizu 40 Mbit/s a upload u najboljim danima je bio oko 30 Mbit. Kad imam download blizu 20 Mbit/s tučem se nogom u guzicu. Snaga signala -71 dB što bi mi trebalo garantirat maximalnu brzinu. Testiranje brzine na http://www.dslreports.com/speedtest pokazuje buferiranje i do pola sekunde u downloadu, dakle online fps igre su neigrive. Bazne stanice su im očito preopterećene sve većim brojem korisnika mobilnog interneta a oni ništa ne rade mjesecima po pitanju nadogradnje ili povećanja broja istih. Ukratko priča o 100Mbit/s i flat rateu je obična prevara a kad ih zoveš i ukažeš na katastrofalnu uslugu pojedini agenti arogantno te skinu sa dnevnog reda da se ne izrazim drugačije. Kad mi istekne ugovorna obaveza neće me više vidjet.

Ako itko zna može li se prekinuti ugovorna obaveza ako je internet katastrofalan i daleko od onoga što su reklamirali neka odgovori ovdje.
Razina korisnika 2
Brzina ti ovisi o opterećenju bazne stanice na koju se spajaš. Zadnjih mjeseci gotovo sve njihove bazne stanice na urbanom području su preopterećene i možeš zaboravit surfanje sa 40Mbit/s. Ukoliko živiš u Špičkovini ili nekom drugom egzotičnom mjestu gdje gotovo nitko ne koristi mobilni internet i babe još uvijek koriste fiksni telefon kao jedini oblik komunikacije onda se možeš nadat brzini od 40 Mbis/s ili čak većoj.
Razina korisnika 5
Ako itko zna može li se prekinuti ugovorna obaveza ako je internet katastrofalan i daleko od onoga što su reklamirali neka odgovori ovdje.
Ne može.
Razina korisnika 2
Ako itko zna može li se prekinuti ugovorna obaveza ako je internet katastrofalan i daleko od onoga što su reklamirali neka odgovori ovdje.
Ne može.

Znači lažno reklamiranje u lijepoj našoj prolazi bez ikakvih konzekvenci?
Razina korisnika 1
Jure stari, ista stvar kod mene, kad potpisuješ ugovor nitko ti ništa ne kaže, ekipa umjesto tebe zaokruzuje na ugovoru stavke, te onda kad vec shvatis kaj se desilo bude kasno. Pa ti govore prihvatio si uvjete bla bla bla. Makar možda ni nisi, kao ja... A i vidiš da u zadnje vrijeme svi bježe od VIP-a
Razina korisnika 2
Jure stari, ista stvar kod mene, kad potpisuješ ugovor nitko ti ništa ne kaže, ekipa umjesto tebe zaokruzuje na ugovoru stavke, te onda kad vec shvatis kaj se desilo bude kasno. Pa ti govore prihvatio si uvjete bla bla bla. Makar možda ni nisi, kao ja... A i vidiš da u zadnje vrijeme svi bježe od VIP-a

Na našu žalost ni drugi nisu ništa bolji. Brzine na T-comovoj mobilnoj mreži su još gore. Fiksni internet preko bakra sa uploadom od 0.5 Mbit/s da ne govorim, pa Rumunji odavno imaju daleko veći prosjek brzine downloada i uploada. Dok god imamo korumpiranu političku i pravosudnu bagru nemamo se čemu nadat.
Razina korisnika 1

Na našu žalost ni drugi nisu ništa bolji. Brzine na T-comovoj mobilnoj mreži su još gore. Fiksni internet preko bakra sa uploadom od 0.5 Mbit/s da ne govorim, pa Rumunji odavno imaju daleko veći prosjek brzine downloada i uploada. Dok god imamo korumpiranu političku i pravosudnu bagru nemamo se čemu nadat.

Sve znam, samo nisam htio pisati gdje je bolje gdje je lošije da nebi bila neka reklama ili nešto,jer to nije, već čisto nezadovoljstvo uslugom i ponašanjem određenih radnika u VIP-u
Razina korisnika 1
Molim vas, nemojte mi samo govoriti da mjerim brzinu preko HAKOM-a, uvijek fore da vi puštate 1Mbps, a zapravo, svi znamo da su download i upload do 5 puta manji nego što speedtest mjeri.

Da, istrošio sam 200 GB prometa, i sada je smanjeno na 1mbps.. iliti ga 10kbps
Ali ako sam mogao imati download 4mbps, tokom neograničenja, zašto sad ne mogu imati "obećanih" 1mbps?
Razina korisnika 1
Jedva sam speedtest stranicu učitao.
Razina korisnika 2
ovaj VIP me sve više iznenađuje (negativno)

ovo moga mjerenja poslje potrošene turbo opcije

znači 10x lošija od t-com bakra!!!!!!

zar nije po HAKOM-u minimalna brzina koju operatre mora isporučit 1mbps??
u protivnom možež raskinut ugovor
Razina korisnika 3
Da, istrošio sam 200 GB prometa, i sada je smanjeno na 1mbps.. iliti ga 10kbps
Ali ako sam mogao imati download 4mbps, tokom neograničenja, zašto sad ne mogu imati "obećanih" 1mbps?


Općim uvjetima korištenja jasno je definirano sljedeće:
" Ukoliko korisnik Homebox Duo tarife unutar jednog obračunskog razdoblja potroši uključeni podatkovni promet u tarifi po maksimalno dostupnoj brzini (100 GB), dodatni podatkovni promet mu se neće naplatiti već će daljnja brzina prijenosa podataka biti ograničena na maksimalnih 1 Mbit/s"

Možeš sve pročitati na linku http://bit.ly/2yJplHz, ovo je konkretno stavka 18. Dakle, riječ je o ograničenju od maksinalnih 1Mbit/s zbog čega se ne mogu složiti da je to, a kako ti navodiš, obećana brzina.
Razina korisnika 1
Razumijem ja da to ide DO 1mbps, ali JA SAM IMAO DONEDAVNO 50!, kako sad najednom "nemam mogućnost", tojest "maksimalna dostupna brzina", kako moze bit 0.1 dostupna brzina kad sam prije ogranicenja imao 50mpbs? Vi da hoćete, vi možete pustit meni taj 1MBps, to vam govorim. Kako da ja znam da je to maximalno dostupna brzina? Hajde molim vas nadjite mi kod vas u sustavu gdje to piše, i pokažite mi,pokazite mi da ja NE MOGU imat vise od 0.1mbps. Nije fora čitat članak, vi napišete "DO 1MBPS" i time se vi branite, i time se poništava svačija žalba na brzinu, al to vrijedi za sve, ja želim svojim očima da vidim tu vašu propusnost na svoju liniju, da li je Zaključana na određenu vrijednost.
Razina korisnika 1
ovaj VIP me sve više iznenađuje (negativno)

ovo moga mjerenja poslje potrošene turbo opcije

znači 10x lošija od t-com bakra!!!!!!

zar nije po HAKOM-u minimalna brzina koju operatre mora isporučit 1mbps??
u protivnom možež raskinut ugovor

Eto ja imam 0.1, budi sretan dok možeš
Razina korisnika 1
Da, istrošio sam 200 GB prometa, i sada je smanjeno na 1mbps.. iliti ga 10kbps
Ali ako sam mogao imati download 4mbps, tokom neograničenja, zašto sad ne mogu imati "obećanih" 1mbps?


Općim uvjetima korištenja jasno je definirano sljedeće:
" Ukoliko korisnik Homebox Duo tarife unutar jednog obračunskog razdoblja potroši uključeni podatkovni promet u tarifi po maksimalno dostupnoj brzini (100 GB), dodatni podatkovni promet mu se neće naplatiti već će daljnja brzina prijenosa podataka biti ograničena na maksimalnih 1 Mbit/s"

Možeš sve pročitati na linku http://bit.ly/2yJplHz, ovo je konkretno stavka 18. Dakle, riječ je o ograničenju od maksinalnih 1Mbit/s zbog čega se ne mogu složiti da je to, a kako ti navodiš, obećana brzina.

to su ti vjerovatno oni uvjeti koje nisi ni vidio, niti ti je netko rekao za njih, al cim si potpisao odmah su ti ih pokazali, a do tad, nema ih ni za lijek. samo da im je pare uzet i to za 100-200 kn se idu dovoditi u situaciju di ispadaju lihvari sa takvim ugovorima i nacinem poslovanja
Razina korisnika 1
Također, kod mene je bio vaš kolega koji hoda po kućama i nudi VIP, ja sav sretan uzeo ponudu, i nakon 2 tjedna, ode brzina dole, ja zovem, ispitujem sta je, ispadam budala, on ti meni javlja da ima sve na "uvjeti korištenja". I nakon toga ja zatrazim kopiju ugovora, koju sam dobio 2 mjeseca poslije, i na njoj nigdje ne pise ni jedna stavka navedena na "uvjetima koristenja", znaci dodje ti u kucu, i tehnicki forsira da uzemeš, i "ne sjeti" se spomenut ništa za brzinu i stranicu "uvjeti korištenja" da pogledam i pročitam te stavke. Imam godine iskustva sa ovakvim stvarima, a jadnik uvijek padnem na vaše, i tuđe "tehnike" prodaje.

Znam da se na krivu osobu istresam, i da svi moramo radit/varat za život, ali, da li vi osobno u kući imate VIP? Da li imate djete koje jede Gigabajte sa Youtubom pa da za vas ne ostane ništa? Razmislite, kolika bi vi konkurencija bili drugima samo da se prestanu sakrivat BITNE informacije tokom kupovine, pravite se da sve to piše vamo tamo, a nisam jedini kojem je Tehnicar dosao na vrata, i nije rekao za skidanje brzine, niti pokazao papir "uvjeti korištenja", sve su to tehnike obmane.
Razina korisnika 1
Ista stvar i kod mene, sve divno lijepo, baš smo fino sve riješili, osim što mi se desilo ko i tebi, al meni naplaćuju net nakon kaj ga potrošim, a prije mi se smanjila brzina, a najgore je to kaj lažu i odvratni su samim time jer prije kad si uzeo tarifu odmah su ti rekli, gospodine kada potrosite internet smanjuje vam se brzina, i na temelju toga ja uzmem novi ugovor i mislim si biti ce isto, jer smo pricali preko 30 minuta u poslovnici, aha, niti govora nije bilo o tome, niti je pokušao napomenuti da se to promijenilo, nego nije ništa rekao, pa sam se ugodno iznenadio kada je prošlo već neznam koliko dana, i kad nisam više mogao raskinuti ugovor. Velim još jednom, prevaranti i to sa namjerom. Ja cu pitati, dal mogu sklopiti jos jedan ugovor i raskinuti ga pa taj isti donijeti kao dokaz u sustavnom varanju ljudi, podsjecam zakoni vrijede i za vas gospodo!
Pojedine ugovorne odredbe koje se mogu smatrati nepoštenima
odredba kojom se potrošaču nameću određene obveze, a da potrošač prije sklapanja ugovora nije bio u mogućnosti upoznati se s tom odredbom
Smatra se da se o pojedinoj ugovornoj odredbi nije pojedinačno pregovaralo, ako je tu odredbu unaprijed formulirao trgovac, zbog čega potrošač nije imao utjecaja na njezin sadržaj, poglavito ako je riječ o odredbi unaprijed formuliranog standardnog ugovora trgovca.

Ako se pojedinačno pregovaralo o pojedinim aspektima neke ugovorne odredbe, odnosno o pojedinoj ugovornoj odredbi, a cjelokupna ocjena ugovora ukazuje na to da je riječ o unaprijed formuliranom standardnom ugovoru trgovca, to neće utjecati na mogućnost da se ostale odredbe tog ugovora ocijene nepoštenima.
znaci sve ono što oni vode kao da ti znaš i potpisao si, zakon kaže drugačije, jer vjerujem da nas ima nitko nije u dućanu pokazao na te uvjete poslovanja, a kamoli da je netko svojevoljno oznacio da zeli primati obavjesti o uslugama bla bla. znaci sistem oznaci, tebi ne pokazu, potpises samo ono kaj ti pokazu,konkretno pokazu ti list papira br.2 i 3 gdje ide potpis, a strana broj 1 gdje to sve piše, ništa, i onda ih ja pitam kaj je sa time, a kaj vi kao ne čitate ugovor prije? čitam da, ako mi ga pokazete, ako ga ne pokažete a nešto se u moje ime upisivali to je ILEGALNO
Razina korisnika 1
Također, kod mene je bio vaš kolega koji hoda po kućama i nudi VIP, ja sav sretan uzeo ponudu, i nakon 2 tjedna, ode brzina dole, ja zovem, ispitujem sta je, ispadam budala, on ti meni javlja da ima sve na "uvjeti korištenja". I nakon toga ja zatrazim kopiju ugovora, koju sam dobio 2 mjeseca poslije, i na njoj nigdje ne pise ni jedna stavka navedena na "uvjetima koristenja", znaci dodje ti u kucu, i tehnicki forsira da uzemeš, i "ne sjeti" se spomenut ništa za brzinu i stranicu "uvjeti korištenja" da pogledam i pročitam te stavke. Imam godine iskustva sa ovakvim stvarima, a jadnik uvijek padnem na vaše, i tuđe "tehnike" prodaje.

Znam da se na krivu osobu istresam, i da svi moramo radit/varat za život, ali, da li vi osobno u kući imate VIP? Da li imate djete koje jede Gigabajte sa Youtubom pa da za vas ne ostane ništa? Razmislite, kolika bi vi konkurencija bili drugima samo da se prestanu sakrivat BITNE informacije tokom kupovine, pravite se da sve to piše vamo tamo, a nisam jedini kojem je Tehnicar dosao na vrata, i nije rekao za skidanje brzine, niti pokazao papir "uvjeti korištenja", sve su to tehnike obmane.
TOČNO TAKO OBMANE, NIKAD VIDLI UVJETE KORIŠTENJA, NIKAD NAM POKAZALI, MA VELIKA NULA
Razina korisnika 2
bude prošlo i te 2gd,, a sledeči put kad mi netko uleti u kuču ima da izleti naglavačke

njihov prodajni predstavnik mi reče kad potrošiš 100gb,, imaš brzinu kao što si imao kod t-coma a to je 10 Mbps = 1.25 MB/s,, a ja kao i svi ostali imaju 1 Mbps = 0.125 MB/s,
a to nije dovoljno da pokrene youtube, a onih dotatnih 100gb od 30kn možež samo jednom produžit u tekučem mjesecu,, ja 200gb spičim za 15dana. jer ti GB lete ko ludi kod njih.
Razina korisnika 1
Mame mi moje vi niste normalni.
Jel mozete s ponosom uzet ove screenshotove i objavit na svoju facebook stranicu, i napisat da je ovo vaša usluga?
Jel vas sram ili idalje stojite iza onog da imam maximalnu moguću brzinu?

Nemojte stavljat temu na "riješeno" odmah nakon što odgovorite, sačekajte da malo razjasnimo kako šta.
Pozdrav, u prilogu vam šaljem moju trenutačnu brzinu interneta koja je približno ovog iznosa zadnjih dana. Provjerio sam promet te nisam prekoračio limit od 100 Gb. Molim vas da mi netko stručan objasni zašto su brzine ovako neusporedivo manje od maksimalnih 70 Mbit/s? Brzina je prvih dana bila na prosjeku od 20 Mbit/s , kako dani idu to je sporija... Lokacija, Splitsko područje. Iznos uploada se kreće u istim vrijednostima.
Razina korisnika 1
@Telmy
Nakon potrošenih 100GB, brzina će ti pasti na 1MBps, što je otprilike 0.1mbps..
Nažalost nisi, kao ni ja, pročitao Članke na njihovoj stranici koji potvrđuju ovo što sam napisao. A vjerovatno ti tokom potpisivanja ugovora nisu ponudili da ih pročitaš.
Imaš opciju za 30Kn kupiti još 100GB, moraš se login na svoj račun na VIP stranicu, i otići pod "Moje opcije" i tamo aktivirati ako zelis.
A sad pitanje za VIP Moderatore;
npr, @Vip_Iva
@Vip_Darko
Pogledajte molim vas dva privitka koja ću prikvačiti, i recite mi, ne kao VIP help agent, nego kao ljudsko biće, kao ja, što vi mislite o ovoj brzini i što mislite VI da li je to prihvatljivo? jednostavno pitanje, možete odgovoriti sa "Da" ili "Ne"
Evo i ja sam potrošio 100 giga,jadan sam.Sad moram pomno birati koje stranice i koliko tabova otvarati.
Užas,samo reklame mi pojedu 5giga na mjesec.
Izdržati još godinu i pol i bježim od ovih lihvara.

Odgovori