Riješeno

homebox aktivacija

  • 3 March 2017
  • 16 odgovora
  • 2893 pregleda

zdraavo svima...danas oko 18 h sam u vipu dobio homebox zte mf283+.. zanima me koliko se ceka aktivacija kartice.. hvala
icon

Najbolji odgovor od IngvarBlausson30 4 March 2017, 15:03

Pogledaj original

Odgovora 16

za nekoliko sati . da si uzeo dopodne aktivirano bi bilo cca 13-15h.poz
Razina korisnika 4
Koliko je meni poznato, kada se dobije HB uređaj rok za aktivaciju je 48 sati
ne bi htio da se pretjerujem ili pravim pametan, ali imao sam HB 6 godina i svaki puta je bilo za nekoliko sati , jednom prilikom, dok sam došao kući već je bilo aktivirano. uostalom neka se javi pokretač teme i neka napiše , dali je aktiviran ili ne ?
U kojem vremenskom roku vam je došao homebox?
svaki puta sam ga uzimao u Vip poslovnici. u međuvremenu se promjenilo i aktivacija se čeka 2 dana. od 2010 do 2016- znači 3 komada. platio 9 kn, napravio ugovor i odnio kući.
Ja sam 22.11. potpisala ugovor i još čekam uredjaj a za aktivaciju dobivam različite odgovore od agenata!
to što još čekaš uređaj je strašnoooo ! i onda još aktivacija??? otiđi u Vip centar i žali se.
Jel me sad zaj***vaš ili?
U svakom slučaju namjeavam u VIP centar raskinut' ugovor jer ovo nema smisla.
Već sam imala.problema s njima prije jedno 10 godina,i ne znam što mi je bilo da nasjednem opet
ne zaj.... nego ozbiljno mislim i podržavam tvoju odluku, jer bih ja u Vip centru napravio LOM da bi zvali zaštitare !!!! LP
Aj dobro,ti si ti,a ja sam ja 😉
Razina korisnika 4
@motritelj kužimo mi ljutnju, ali vjerujem da i sam svjestan da bi takve akcije mogle biti prilično kontaproduktivne ;)

Mi smo tu kako bi pomogli, treba nam samo proslijediti podatke.

Aktivacije Homeboxa uglavnom ide odmah ako se uzima u poslovnici, a u periodu do 5 dana ako se uzima putem daljinske prodaje.
Razina korisnika 3
imam jako punooo , negativnih iskustava sa vip , t- com itd... ako se nebi mogli dogovoriti u centru tražio bih raskid ugovora , ako ni tako neide, ( imao sam i takvih iskustava MI NEMOŽEMO NIŠTAAAA) uhvatio bih prodavača za vrat i udri , pa neka zovu zaštitare , dobio bi i on ali i ja ali mi nebi mi bilo žao. tjaaa, dokle mislite obične ljude praviti budalama na svim razinama društva??????? . nakon moje TZV reakcije u centru , valjda bi se promijenilo odnos prema potrošačima vaših usluga iako ne vjerujem , previše je sve u društvu pokvareno. LP

Pa prihvati činjenicu da si ovčica, i svijet će biti jako lijep.
Ovakvim riječi što si ih napisao nije mjesto na bilo kojem forumu i nadam se da će ih admini izbrisati što prije
izgleda da je meni uzalud pisati svoje mišljenje. evo sada najnovija tema AKO OVAKO POSLUJETE..... a poslujete tako i ne pomažete korisnicima, odugovlačite, i oduzimate novac. LP
izgleda da niste pročitali moje prve račenice u tom postu. LP
Razina korisnika 4
@motritelj Post ti je obrisan.
Ako ponoviš takve prijetnje na forumu, bit ćemo primorani prijaviti ih. Mislim da to nikome nije cilj, pa te molim da se pridržavaš osnovnih pravila pristojne komunikacije na društvenim mrežama. Prijetnje i pozivanje na fizičko nasilje nisu nikako nisu u redu niti prihvatljivi.

Odgovori