Riješeno

Homebox ako nisam VIP korisnik

  • 22 September 2018
  • 4 odgovora
  • 6198 pregleda

Lijep pozdrav,
Homebox mi se cini kao najbolja internet opcija, medutim nemam VIP mobilnu karticu niti kanim prebacivati se na drugu mrezu, postoji li mogucnost da i dalje nabavim homebox (ako sam dobro shvatio potrebno je imati vip karticu)?
Ako ista znaci, imam opciju dual sima na mobitelu pa ako se tu nesto moze iskombinirati.
Hvala unaprijed.

edit: bez ugovorne obaveze.
icon

Najbolji odgovor od A1_Emanuela 25 September 2018, 10:08

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 2
Bedž +2

@nickno,

Na Savršenoj i Bezbrižnoj se brzina spušta nakon 100GB, odnosno na Bezbrižnoj nakon 200GB, ali slanjem ključne riječi SURFAJ možeš neograničeno puta dobiti 50GB po punoj brzini.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Homebox je najgore što možeš sebi priuštiti. Imam Homebox i A1 internet preko mobitela. Postavljeni jedan do drugog Homebox od 0 (da od nula!!!!) do 2 Mb/s, a mobitel 30 Mb/s. Prebacim karticu iz routera u mobitel i opet isto.  Gospoda iz A1 prioritiziraju mobitel ispred homeboxa!!!! Valjda radi stranaca ili ne znam zašto. Ako ti treba internet a nemaš kabel uzmi savršenu tarifu i stari mobitel i dijeli konekciju. I imaš neograničeni promet a preko Homeboxa imaš 400 GB - još jedan biser A1.

U Savršenoj imaš 100GB interneta po najvećoj brzini, ako to uspiješ potrošiti na mobitelu brzina se spušta na 2 Mbps. Znači-još manje nego na Homeboxu.

Kao prvo- potrebno je znati za što i kako će se internet koristiti, pa onda donijeti odluku što i nabaviti. A ne koristiti Homebox za 500 uređaja i onda se čuditi ko pura nečemu kaj nijedan uređaj nema brzinu. Evo jedan koristan članak o tome

https://www.reviews.org/internet-service/how-many-mbps-do-i-need/

Homebox je najgore što možeš sebi priuštiti. Imam Homebox i A1 internet preko mobitela. Postavljeni jedan do drugog Homebox od 0 (da od nula!!!!) do 2 Mb/s, a mobitel 30 Mb/s. Prebacim karticu iz routera u mobitel i opet isto.  Gospoda iz A1 prioritiziraju mobitel ispred homeboxa!!!! Valjda radi stranaca ili ne znam zašto. Ako ti treba internet a nemaš kabel uzmi savršenu tarifu i stari mobitel i dijeli konekciju. I imaš neograničeni promet a preko Homeboxa imaš 400 GB - još jedan biser A1.

Bok chadivision, Homebox usluga nije vezana uz mobilni broj niti moraš imati mobilni broj kod nas. Uz Homebox uređaj ćeš dobiti fiksni broj (koji možeš koristiti i ne moraš, ovisno o tvojim potrebama). Uslugu možeš naručiti pozivom našoj Službi za korisnike na besplatni broj 0800 091 091. Emanuela

Odgovori