Riješeno

Eurosport Player - homebox

  • 17 February 2021
  • 2 odgovora
  • 245 pregleda

Pozdrav svima,

Prije par dana mi je stigao Homebox. Podesio sam sve da radi normalno. Inače sam pretplatnik Eurosport Player, koristim ga preko Android TVa, Mobitela i PCa.

Uglavnom kad sam spojen preko Homeboxa neće da mi pokrene niti jedan video (isprobano na svim uređajima). Kad sam spojen na mobilni net i na vdsl, sve radi kako treba.

Da li se je tko susreo s tim problemom?

Jer ako mi ovo ne radi s Homeboxom, morati ću ga vratiti.

 

Hvala

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 1 March 2021, 21:06

Pogledaj original

Odgovora 2

Pozdrav,

meni se dešava isto kad sam spojen na internet preko mobitela na A1 odnosno A1 mobilnog interneta, eurosport player aplikacija radi ali ne mogu pokrenuti niti jedan video. Isto se ponaša na samom mobitelu i bilo kojem drugom uređaju koji je spojen na internet korištenjem mobitela kao hot spota. youtube recimo radi normalno.

Ne dešava se uvijek, ujutro češće radi a poslije podne češće ne radi. Neki put proradi nakon pol sata. Radi uvijek ako dignem VPN recimo u svoju firmu pa idem na internet preko firme.

Dok sam bio na HTu to mi se nije dešavalo, doma imam Iskon internet i preko njega radi bez problema.

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @wajs11 i @zok74, možete nam se javiti u inbox s podacima vlasnika usluge. Pošaljite nam privatnu poruku OVDJE  kako bismo detaljnije provjerili.

Odgovori