Riješeno

E5186s-61a 4g

  • 26 March 2018
  • 5 odgovora
  • 415 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 2 odgovora
Danas mi je doša taj ruter, pa sam proba na 4g al ne ide, sve šta mi nađe je 3g signal. Kad stavim na auto imam listu svih operatera al VIP nudi samo 2g i 3g. Jeli je to zbog ovog rutera il je koji drugi problem. Jer zte mf 283+ je oduvjek lovijo 4g/lte, I to sa dobrim signalom. Pa me zanima u čemu je problem.

Hvala na odgovru.
icon

Najbolji odgovor od Marcus 27 March 2018, 16:44

Pogledaj original

Odgovora 5

Bedž
Pozdrav Marcus,

navedeni uređaj nam nije poznat niti ga vidim na popisu opreme koju dostavljamo korisnicima.
Imaš točan model i marka uređaja?
Pozdrav,

Nije od Vipa, dobijo sam ga za ništa, pa sam ga testirao (još imam i upotrebljavam ZTE MF283+), barem za bolji Wi-fi. Jedino što mi je čudno kako lovi samo 2g i 3g, a svi ostali provideri omogučuju 4g samo da jih ne možem birati. Ništa protiv Vipa, samo me zanima u čemu je problem.

A router je Huawei e5186s-61a
Taj ruter nije namjenjen EU tržištu. Za EU je 5186s-22a. Zato ti vjerojatno i došao kao " besplatni dar", dok je recimo ovaj ruter Huawei 5186s-22a jedan od najboljih rutera u CAT6 kategoriji.
Taj ruter nije namjenjen EU tržištu. Za EU je 5186s-22a. Zato ti vjerojatno i došao kao " besplatni dar", dok je recimo ovaj ruter Huawei 5186s-22a jedan od najboljih rutera u CAT6 kategoriji.

Baš ti hvala, sad mi je jasno al opet, meni kaže, da se može spojit na 4g mrežu vsih ostalih osim Vipa (to mislim i na slovenske mreže) ... al dobro ajde, barem nisam trebao trošit ništa na njemu.

Još nešto, kakva su iskustva sa 5186s-22 ako ga imaš naravno?
Ja nemam huawei 5186s-22a pa nemam sa njim iskustva, kažu bolji neg ZTE MF286 /CAT6/ kojeg imam i izvanredan je. Brzina uvećana duplo jer u VIPu radi na dvije frekvencije /800 i 1800 Mhz/, dok tele2 radi samo na 1800 Mhz.

Odgovori