Riješeno

Drugi ruter

  • 26 August 2019
  • 7 odgovora
  • 1261 pregled

Frend mi ima viška huawei cat6 ruter od tele2.
Mogu li ga koristiti uz homebox karticu?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 26 August 2019, 20:46

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav Brunommm, SIM kartica se ne smije vaditi iz Homebox uređaja. U slučaju neovlaštenog vađenja SIM kartice linija će biti suspendirana.
Razina korisnika 7
Bedž +4
Tako je! kako gogsy1975 kaže. ako tvom frendu ne treba router zainteresiran sam trebam ja router pa se dogovorimo.
Razina korisnika 7
Bedž +4
Tako je kako gogsy1975 kaže. Ako je tvom frendu višak ja trebam router pa se možemo dogovoriti.
Razina korisnika 7
Bedž +4
Tako je kako gogsy1975 kaže. Ako je tvom frendu višak ja trebam router pa se možemo dogovoriti.
Razina korisnika 7
Bedž +4
  • tako je kako gogsy1975 kaže ,ako ga ne misliš koristiti u homboxu, a frendu tvom je višak mogu ga otkupiti ako je zainteresiran za prodaju. Javiš u PM
Razina korisnika 7
Bedž +4
  • tako je kako gogsy1975 ako ga ne misliš koristiti u homboxu, a frendu tvom je višak mogu ga otkupiti ako je zainteresiran za prodaju. Javiš u PM
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako očekuješ službeni odgovor, vjerujem da znaš da se hb sim koristi samo uz A1 opremu. Neslužbeno su to neki radili, kako je prošlo mi nije poznato. Kao što je HB vezan za lokaciju, tako je kartica vezana za router. Neki su se poigravali a tko provjerava i hoće li te sankcionirati, na tebi je. 😉

Odgovori