Riješeno

A1 internet ne otvara stranice sa serijama i filmovima

  • 13 October 2020
  • 6 odgovora
  • 751 pregled

Pozdrav,

nedavno smo uzeli A1 internet i sve otvara osim stranica sa serijama i filmovima, otvori stranicu, ali neće učitati video tj. uopće ne pokazuje da ga ima već samo prazno stoji... a na mobilnim podatcima te stranice normalno rade

Kako riješiti ovaj problem i je li to zbog toga sto internet brani te stranice ili je do računala?

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 14 October 2020, 11:32

Pogledaj original

Odgovora 6

Pozdrav,

nedavno smo uzeli A1 internet i sve otvara osim stranica sa serijama i filmovima, otvori stranicu, ali neće učitati video tj. uopće ne pokazuje da ga ima već samo prazno stoji... a na mobilnim podatcima te stranice normalno rade

Kako riješiti ovaj problem i je li to zbog toga sto internet brani te stranice ili je do računala?


otvori stranicu whatismyip.com, ako ti je IP adresa s kojom si spojena privatna (100.x.x.x. ili 10.x.x.x.) pokušaj onda sa gašenjem privatne IP adrese. Nazovi ih, zatraži da ti isključe privatnu IP adresu na tom broju, restartaj Homebox i probaj onda.

 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Jel Homebox u pitanju? Ako je, spoji se u postavke Homeboxa i probaj prebaciti sa “Auto” konekcije na samo 4g ili samo 3g pa probaj učitati stranicu.

Pretpostavljam po upisu da se radi o Homeboxu. Isto tako ti ne prikazuje sadržaj kad odeš na A1 web stranicu, prikazuje samo okviriće bez sadržaja?

Prikazuje sadržaj, tako da ne znam gdje je problem

Kad smo imali HT internet sve je radilo, na mobitelu takoder ne zeli učitati tako da mislim da nije do PC-a.

​​​​​​​

Razina korisnika 7
Bedž +3

Pretpostavljam po upisu da se radi o Homeboxu. Isto tako ti ne prikazuje sadržaj kad odeš na A1 web stranicu, prikazuje samo okviriće bez sadržaja?

Razina korisnika 4
Bedž +1

Najvjerojatnije je do PC-ja, nedostatak plugina, nepodržan player i sl.

Odgovori