Riješeno

Zakon tarifa

  • 1 August 2017
  • 8 odgovora
  • 10163 pregleda

Po novom Zakon tarifa postaje skuplja za 10 kuna, a ne dobije se vise. I do sada sam imao 3000mb. 1500 za tarifu i 1500 promotivnih. I ako se ne varam 1500 jedinica. A po novom 3000mb i 1000 jedinica. Znaci za vise kuna dobijem manje. Molim odgovor. L.p.
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 1 August 2017, 13:44

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 3
Bok!

Ne dobivaš manje, ne brini. Ako još uvijek imaš pravo na promociju onda ćeš sveukupno imati 4500 MB na raspolaganju 😃

Uživaj 😉
Razina korisnika 3
Zar se ne ukida promotivnih 1500mb?

Ne ukida se, točnije - ako i dalje imaš pravo na promociju ona će ti vrijediti do isteka 😉
Razina korisnika 3
Tako je, samo pazi da na vrijeme nadoplatiš račun 🙂 Od kud ti informacija da su jedinice smnjene? 😃 Povećane su, znači imaš po novome 3000 MB + promocija i standardno 1500 min/SMS.
Razina korisnika 5
Tako je, samo pazi da na vrijeme nadoplatiš račun 🙂 Od kud ti informacija da su jedinice smnjene? 😃 Povećane su, znači imaš po novome 3000 MB + promocija i standardno 1500 min/SMS.

I ja sam korisnik zakon tarife .. pa me zanima , ostaje li po starom da nepotrošeno (min i Mb) prenosi u idući mjesec ?
Do sad je bilo 1500 mb i ako nisi potrošio moglo se sve prenijeti u idući mjesec ali samo do 3000 mb ( tako i min/ sm), dakle nije smjelo priječi s novim i starim tu cifru od 3000 MB i 3000 min /mm.
Znači li po novom da ako ništa ne potrošim da će mi se prenijeti sve nepotrošeno do 6000 mb i 6000 min/sm ?
Zar se ne ukida promotivnih 1500mb?
Pravo na promociju se stjece ako imas na racunu dovoljno za produzenje tarife. Znaci na to paziti i promotivni mb ce biti dodjeljeni? A zasto su jedinice smanjene?
Tako je, samo pazi da na vrijeme nadoplatiš račun 🙂 Od kud ti informacija da su jedinice smnjene? 😃 Povećane su, znači imaš po novome 3000 MB + promocija i standardno 1500 min/SMS.
Nigdje ne pise za zakon tarifu po novom sto je s jedinicama. Vidim da ove nove tarife tj. da ni jedna nema vise od 1000 jedinica, pa mi je bilo logicno zakljuciti da i zakon tarifa nece imati vise od 1000. Eto od tuda mi to. Moja greska i hvala na odgovorima. L.p.

Odgovori