Riješeno

Za zen

  • 5 June 2020
  • 4 odgovora
  • 1537 pregleda

Zasto na a1 aplikaciji reklamirate za zen tarifu sa ukljucenih 14 gb interneta a tek kada se kupi javljate sms-om da je to 7+ 7 promotivnih?

icon

Najbolji odgovor od A1_Mateja 7 June 2020, 14:17

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 6
Bedž +6

Da, u pravu si, u A1 aplikaciji stvarno reklamiraju 14 giga u zen tarifi. A1,A1, to je zavaravajuće ponašanje. Na tvom mjestu ja bih uzela screenshot u A1 aplikaciji i inzistirala da mi A1 od sad i nadalje isporučuje 14 giga.

Ako nemreš više uzeti screenshot, evo ja sam ga zela, pa ga slobodno uzmi za "pregovaranje" (čitaj: svađanje) sa A1.

 

Razina korisnika 1
Bedž +2

Pozdrav, na našoj stranici su navedeni uvjeti korištenja svih naših tarifa, tako i Za Zen tarife. Na linku: https://bit.ly/2UkT0Rc možeš provjeriti sve detalje o tarifi i promociji koju možeš ostvariti prilikom aktivacije tarife do 15.06.2020.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@A1_Mateja , to što piše na vašoj stranici NIJE isto što piše i u aplikaciji, te se korisnici zaista mogu pomamiti za 14 giga i aktivirati tarifu, koju možda i ne bi aktivirali da i u aplikaciji piše 7+7 giga.

Ne čitaju svi vašu web stranicu već se ravnaju po aplikaciji, a tamo piše 14 giga, što se i lijepo vidi na slici. To se zove obmanjujuća praksa i OP s punim pravom može zahtjevati od vas 14 giga.

Osim ako vam nije namjera u zen tarifi za stalno davati 14 gigi (+max.14 iz prethodnog mjeseca), što bi bilo i razumno, obzirom da danas mobiteli gutaju gige sam tak. Ako vam je to i namjera, onda nije zavaravajuće da u aplikaciji piše 14 giga.

I još nešto, ako netko ima dodatne gige iz prethodnog mjeseca, te gige će mu propasti sa ovom vašom promocijom, jer u zen tarifi maksimalan broj giga može biti 14 (7 iz tekuće tarife+max 7 iz prethodnog mjeseca,dakle, ako je nekome ostalo npr.3 gige iz prethodnog mjeseca, izgubit će ih)

Razina korisnika 1
Bedž +2

@nickno  razumijem te i hvala ti što si nam skrenula pozornost na navedenu situaciju. Sve što si nam navela, proslijedila sam dodatno na provjeru. Svakako ćemo se javiti kada zaprimimo povratnu informaciju. 

Odgovori