Riješeno

Za chill tarifne jedinice

  • 18 June 2018
  • 7 odgovora
  • 2577 pregleda

Razina korisnika 4
Bedž +4
  • Bližim se zvijezdama
  • 346 odgovora
Pozdrav, vidio sam da je VIP unio promjene u jedinicama chill tarife, vise nije 3gb već 4gb. Trenutno koristim Loodilo tarifu ali se mislim prebaciti na chill ako ce od sad uvijek chill imati 4gb.
Pa, je li ta promjena za chill 4gb trajna ili promotivna npr 1 godinu i sl.? Hvala 😃
icon

Najbolji odgovor od A1_MIvan 18 June 2018, 17:12

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3
Trebaš imati 75 kuna da bi aktivirao tarifu. Kad aktiviraš tarifu, imaš 4Gb mobilnog interneta bez da ti se išta dodatno uzima. Kad i ako potrošiš tih 4 Gb iz tarife, po potrebi možeš dodatno aktivirati neki od snackova do isteka 30 dana tarife a onda 30-ti dan od prethodne aktivacije moraš imati opet 75 kuna kako bi ti se ista reaktivirala.
Razina korisnika 1
Bedž +1
4 GB u Za chill tarifi je i dalje promotivnog tipa a promocija se do daljnjeg produljuje. Stvarno nemamo informaciju kada i hoće li doći do ukidanja dodatnog gigabajta. No, o svim promjenama ćemo obavijestiti korisnike na vrijeme 🙂
Razina korisnika 2
Bedž +2
Upravo tako, sve tarife aktivirane od sad do 1.9. će imati jedan dodatni GB. Promocija nema nikakvo dodatno trajanje.
Razina korisnika 2
Bedž +2
Povećanje kapaciteta interneta po pitanju Za Chill tarife je promotivnog tipa i traje tokom ljeta. Konkretno, sve Za Chill tarife aktivirane do 1.9. će imati jedan dodatni GB 🙂
Razina korisnika 4
Bedž +4
Dakle, 1 dodatni GB ako tarifu aktiviiram sad, nema isteka da nakon npr 1 godinu vise nemam 4 nego 3gb kao za zakon tarifu
Razina korisnika 4
Bedž +4
Ok, to je super. Još me samo zanima treba li imati kune na računu za povezivanje na mobilni internet? :?
Razina korisnika 4
Bedž +4
I tako, još uvijek ima 4gb... No sin se ipak nece prebacit jer je jos uvijek nejasno dokad ce imat 4gb, a i ne zove puno pa uspostava nema veze. Nadam se da sada netko od moderatora ima točnu informaciju za tarifne jedinice.

Odgovori