Riješeno

whatsapp i viber besplatni do kraja šk.god (Chat opcija)

  • 31 August 2018
  • 10 odgovora
  • 2812 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 17 odgovora
POzdrav koji je uvijet za aktivaciju ove opcije, jel mora biti aktivirana koja tarifa i da li je uvijet neka mjesečna uplata?
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 3 September 2018, 14:16

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 5
Bedž +2
koliko sam upoznat, na bovima sam već 4 dana, moraš imati aktivnu tarifu pa šalješ sms CHAT na 13270 pa dobiješ 5GB do kraja škole. Koliko sam vidio ako sljedeći mjesec nemaš za nadoplatu tarife gase ti i djabe whatsapp i viber.
Razina korisnika 3
darkos pozdrav. Ukoliko korisnik nema dovoljan iznos na računu za produljenje tarife na kojoj ima uključenu Chat opciju, biti će biti prebačen na Vipme Start tarifu, a Chat opcija će se isključiti. Chat opciju možeš ponovo uključiti bez naknade ukoliko i dalje traje promo period.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Update mog kratkog života na bonovima, za bon od 50 kn sam aktivirao Za ziv tarifu, 200MB prometa i Chat opciju, kada je nestalo 200 MB ni Chat ne radi makar na Moj VIp piše da imam 5GB.

Toliko o Chat opciji koja je kao free, ma budem izdržao do četvrtka kad je prijenos u drugu mrežu 😛
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ali ako sam ja dobro shvatila ovu chat opciju ona je isključivo za Viber i WA promet. Ni oni ti ne rade? A njihov promet ti se isto oduzimao od osnovnog paketa, a ne od prometa iz Opcije?
Razina korisnika 5
Bedž +2
Aha, al boli me kifla 😳 nemam živaca uopće nazvat SZK i pitati kaj su sad zbrčkali.
Razina korisnika 2
Bedž +2
Tromy, po situaciji koju si gore napisao, ne primjećujem nikakvu grešku, već uredno ponašanje same opcije. Chat opcija funckionira na način da se oslanja na postojeću tarifu s internet prometom i rezultira izuzezćem prometa ostvarenog preko WhatsApp i Viber aplikacija iz obračuna prometa iz tarife. Ako u tarifi nema ništa preostalog standardnog prometa, nema se iz čega izuzeti promet preko tih aplikacija.

S druge strane, ako ti se dogodilo nešto poput ovog što sunasce spominje, to definitivno ne bi bilo očekivano ponašanje opcije i obračuna prometa, tako da bi se to definitivno trebalo prijaviti.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Malo blentavo, znači ako nema MB za trošit neradi ni besplatno Whatsup, ma da, a kako znamo da nije potrošio MB iz tarife jer brojač Chat opcije cijelo vrijeme pokazuje početnih 5GB?

Znači ako sam dobro shvatio ako nema MB za trošit nema ni djabe Whatsuppa?

Prijavljivat mi se ne da jer je prekosutra prijenos u mrežu gdje se malo/puno drukčije obračunava potrošnja, provjereno jer su 3 broja već tamo 🆒
Da li 5GB uključuje audio i video pozive, ili GB vrijede samo za tekstualne poruke? Čini mi se da vrijede samo za tekstualne poruke... Ili je to samo kod mene tako 🙂
Razina korisnika 3
Bedž +3
unique bok, audio i video pozivi putem Vibera i WhatsAppa nisu uključeni u promet iz Chat opcije:)
@A1_Drazen hvala na odgovoru 😉

Odgovori