Vip tarife na bonove

  • 18 July 2017
  • 26 odgovora
  • 131001 pregled

Razina korisnika 1
Vip je od danas uveo nove tarife za bonaše. I to bez uspostave poziva.
Više o novim tarifama:

http://mob.hr/uz-nove-prepaid-tarife-vipnet-uveo-i-povoljne-snack-opcije/

http://www.vipnet.hr/tarife-na-bonove

Odgovora 26

Super za nove tarife. Sviđa mi se novi vizualni identitet weba, međutim...
...na primjer: o tarifi Snap sam saznao da za 45 kuna dobijem 2000MB podatkovnog prometa i da "što ne potrošim, prenosim" (?) bilo kakvim kloikom na bilo koji sadržaj vezan uz tu tarifu mi se isključivo nudi aktivacija iste.
Mene (a pretpostavljam i ostale korisnike) bi prije uključenja ipak zanimalo idu li uz to i neke minute, što se to točno prenosi, naplaćuje li se uspostava poziva i možda neke druge pojedinosti.
Razina korisnika 3
Super za nove tarife. Sviđa mi se novi vizualni identitet weba, međutim...
...na primjer: o tarifi Snap sam saznao da za 45 kuna dobijem 2000MB podatkovnog prometa i da "što ne potrošim, prenosim" (?) bilo kakvim kloikom na bilo koji sadržaj vezan uz tu tarifu mi se isključivo nudi aktivacija iste.
Mene (a pretpostavljam i ostale korisnike) bi prije uključenja ipak zanimalo idu li uz to i neke minute, što se to točno prenosi, naplaćuje li se uspostava poziva i možda neke druge pojedinosti.


Bok Daniele!

Evo da ti malo razjasnim ponudu :)

Tarifa Za Ziv je namijenjena korisnicima kojima nije potreban internet, no i oni mogu tarifu kombinirati s dodatnim opcijama koje uključuje Mb (npr. 1 GB za 10 kn).

Tarifa Za Snap je namijenjena onima koji se isključivo koriste internetom, jer ne sadrži minute/sms-ove, a dodatnim opcijama si mogu dokupiti minute/sms-ove.

Tarife Za Chill i Za Zen kombiniraju sve jedinice, namijenjene onima koji komuniciraju i pozivom/sms-om i internetom, a sadrže različite kombinacije jedinica.

Jedinice unutar tarifa se prenose ako se tarifa produlji, u protivnom se gube 😕

Na našem Webu je navedeno što pojedina tarifa sadrži a uz svaku ti je omogućena aktivacija dodatnog 'snacka' (opcije). To doslovno znači da si sam možeš složiti sadržaj kako ti odgovara pod uvjetom da aktiviraš neku od tarifa i podebljaš je snackom 😉

Na svim tarifama je moguće dijeljenje MB s drugim Vipme korisnicima
OK, točno me to zanimalo, hvala!
Bok!
Zanima me u slučaju da odaberem novu tarifu (ZA SNAP), prenose li se samo Mb iz tarife u idući mjesec, ili u slučaju da njih potrošim, a kupim SNACK i njega NE potrošim, prenose li mi se ti Mb u idući mjesec?
Hvala
Razina korisnika 7
Bedž +3
@iivanaa

Uvjeti korištenja opcija
Pozdrav. S moje strane niti jedan paket mi se ne sviza pogotovo ovi chill i zen. Naime zakon tarifa mi je bila idealna za 50 kuna ,no sad placam 75 kuna i s tim da mi g4 niti mi se pojavljuje. U biti ste bez problema nabili cjenu.
Razina korisnika 3
Pozdrav. S moje strane niti jedan paket mi se ne sviza pogotovo ovi chill i zen. Naime zakon tarifa mi je bila idealna za 50 kuna ,no sad placam 75 kuna i s tim da mi g4 niti mi se pojavljuje. U biti ste bez problema nabili cjenu.

Ali u novim tarifama postoji jedna velika razlika a to je da ne plaćaš uspostavu poziva. Platiš tarifu i bezbrižno je koristiš 30 dana 😃
Razina korisnika 4
S datumom 25.08.2017. mijenja se cijena mjesečne naknade Vipme Zakon! Tarife na 60kn i mijenja se uključeni podatkovni promet na 3000MB.
Koliko sam svatio,a i trazio po vipoom portalima ,da vise nema zakon tarife. Uato sam ma chill tarifu.
Razina korisnika 7
Bedž +3
18.7. je bilo zadnje za aktivaciju. Više se ne može aktivirati ako već nije i ako se ne produži automatski.
ok živjeli
Meni su kobinacije tarifa koma iskreno. Koristim ovu Zakon i sad kad je postala 60kn htjela sam preći na nešto manje jer bacam novce na nešto što ne potrošim. Potrošim gigu a minuta ni 200, a plaćam kao 1500 i 3GB. i tu je nastao problem. Koristim više gigabajta nego minuta i poruke kao većina mlađih ljudi. Vip me zakon mini više nemate, a i cijena i količina naspram obične Zakin nisu uopće bile proporcionalne. Koju opciju i kombinaciju ja imam da mi ostane neka količina prometa bar gigu ili preko a manje minuta koje mi ne trebaju toliko? Niti jednu... imate samo gige al ipak mi trebaju tu i tamo poruke i pozivi. Bilo bi dobro kada bi imali neku polovičnu tarifu naspram ove Zakon za ljude koji manje troše...
Razina korisnika 7
Bedž +3
@MMaya - možda tomato srednja tarifa. 3000 jedinica (pozivi, sms, internet), 4G za 40 kn + uspostave poziva. Sad ne znam koliko poziva imaš ali za 60 kn je srednja+ bez uspostave poziva ali to ti je vidim previše.
Hej @gogsy1975 hvala!! Ova tomato tarifa je super! Ma nije mi teoretski tolko razlika u cijeni 10, 20kn sa ovim novim tarifama nego mi je glupo plaćati tolke minute koje ne trošim a giga mi fali... Iskonbinirala sam danas ovaj SNAP od 2GB za 45 kn i uzela za 5kn 20minuta i to mi je dosta za hitne pozive, uopće ne pričam samo se na netu dopisujem. I bitno mi je da riješim to sve sa bonom od 50kn.. Ovak kad mi je tarifa 60, pa one sitnice za uspostavu poziva se nakupi.. pa već moraš uzeti bon od 100kn svaki drugi mjesec da imaš za obnovu... tu mi je razlika ipak... Ali od sljedećeg mjeseca definitivno bacim oko na tomato! Puno povoljnije! 🙂
S obzirom da sam dosad dobio totalno kontradiktorne informacije (dvaput od SZK, jednom od jednog od Vip partnera)
Zanima me: Kako deaktivirati za ziv tarifu? 50 kn za deaktivaciju tarife apsolutno nisam voljan platiti. A sudeći po posljednjoj informaciji koju sam dobio u sms-u (tarifa bi se trebala obnoviti za 3 dana) ispada da mi je jedino rješenje da mi se tarifa više nikada ne aktivira ponovno je da ne ubacujem bon veći od 33 kn? Inače ne telefoniram puno, tarifu sam aktivirao jer mi je privremeno bila potrebna radi češćih poziva u drugu mrežu.
Moj problem sam ipak uspio sam riješiti, neke se stvari sakrivaju "kao zmija noge", pa tako i način na koji se može deaktivirati tarifa ako korisnik više nema potrebe za istom, a ne želi se prebacivati na neku od drugih tarifa. Vipova SZK od mene dobiva ocjenu -10, jer sam dva puta dobio netočnu i nepotpunu informaciju. Vipova web stranica je nepregledna i blago rečeno užasna. Ukoliko nekome drugome zatreba, pod točkom d iz uvjeta korištenja je objašnjeno kako se deaktivira automatsko obnavljanje tarife.
"11. U slučaju da je u trenutku isteka trideset dnevnog razdoblja korištenja tarife iznos na Vipme računu manji od iznosa naknade za 30 dana korištenja, Korisniku će Tarifa biti isključena, nakon čega započinje primjena cijena iz Vipme Start tarife definirane službenim Cjenikom. U trenutku isključenja Tarife, Korisnik će biti obaviješten SMS porukom. Nakon nadoplate Vipme računa bonom pri čemu je iznos računa jednak ili veći od mjesečne naknade, Tarifa će se automatski ponovno uključiti, te će se Korisniku naplatiti mjesečna naknada za 30 dana korištenja tarife pod uvjetima da:
a) nije prošlo više od mjesec dana od deaktivacije tarife
b) Korisnik nije sam mijenjao tarifu prije nadoplate
c) iznos računa nakon nadoplate je veći od iznosa naknade tarife
d) Korisnik nije zatražio deaktivaciju automatskog uključenja tarife prije nadoplate slanjem besplatne poruke sadržaja NE na brojeve kako slijedi za određenu tarifu: Za Ziv:13272, Za Snap:13273, Za Chill:13274, Za Zen:13275"
Super za nove tarife. Sviđa mi se novi vizualni identitet weba, međutim...
...na primjer: o tarifi Snap sam saznao da za 45 kuna dobijem 2000MB podatkovnog prometa i da "što ne potrošim, prenosim" (?) bilo kakvim kloikom na bilo koji sadržaj vezan uz tu tarifu mi se isključivo nudi aktivacija iste.
Mene (a pretpostavljam i ostale korisnike) bi prije uključenja ipak zanimalo idu li uz to i neke minute, što se to točno prenosi, naplaćuje li se uspostava poziva i možda neke druge pojedinosti.


Bok Daniele!

Evo da ti malo razjasnim ponudu :)

Tarifa Za Ziv je namijenjena korisnicima kojima nije potreban internet, no i oni mogu tarifu kombinirati s dodatnim opcijama koje uključuje Mb (npr. 1 GB za 10 kn).

Tarifa Za Snap je namijenjena onima koji se isključivo koriste internetom, jer ne sadrži minute/sms-ove, a dodatnim opcijama si mogu dokupiti minute/sms-ove.

Tarife Za Chill i Za Zen kombiniraju sve jedinice, namijenjene onima koji komuniciraju i pozivom/sms-om i internetom, a sadrže različite kombinacije jedinica.

Jedinice unutar tarifa se prenose ako se tarifa produlji, u protivnom se gube 😕

Na našem Webu je navedeno što pojedina tarifa sadrži a uz svaku ti je omogućena aktivacija dodatnog 'snacka' (opcije). To doslovno znači da si sam možeš složiti sadržaj kako ti odgovara pod uvjetom da aktiviraš neku od tarifa i podebljaš je snackom 😉

Na svim tarifama je moguće dijeljenje MB s drugim Vipme korisnicima

Kako mogu aktivirati ovih 1gb za 10 kn koristim za ziv tarifu
Razina korisnika 3
Pošalji 1GB na broj 13270 i odaberi SNACK 1GB slanjem broja ispred opcije
Samo nije više 10 kn sada je 20 kn, poskupili su
Pošalji 1GB na broj 13270 i odaberi SNACK 1GB slanjem broja ispred opcije
Samo nije više 10 kn sada je 20 kn, poskupili su

Hvala ljepa
Postovani,
Vip stranica je izrazito nepregledna i nema bitnih informacija niti linka na uvjete koristenja, molim vas da to promijenite. Takodjer pitanje: minute unutar tarifa (npr za zen) su prema svim mrezama (mobilnim i fiksnim) ?
Razina korisnika 4
@MARKOmm žao mi je što je stranica nepregledna :(
Tako je, minute su prema svim mrežama, i fiksnim i mobilnim, unutar Hrvatske. Ne odnose se samo na pozive koji se dodatno naplaćuju.
Postovanje.

Trenutno sam na Za Chill tarifi, ali sam ustanovio da mi je to malo previše za moje potrebe (potrošio sam možda nekih 230 mb, dakle definitivni overkill :)). Mene sad zanima mogu li se ja prebaciti na recimo Za Ziv tarifu koja nema promet na sebi, a da mi ostane neiskorišten promet? Ili ću to izgubiti? VIP_Ivana je gore napisala da se jedinice gube ako se tarifa ne produlji, ali što je u slučaju prebacivanja na drugu tarifu? I hoće li mi se što naplatiti promjena tarife?
Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Narancasti - guraj tarifu do pred kraj i onda promijeni. Naplati se nova tarifa za 30 dana i gubiš staro ali nije bed ako imaš nekog od frendova pa ti pošalje toliko koliko trebaš.
@gogsy1975 Vjerojatno i budem tako. Uzet ću Za Ziv, a promet si dodati sa jednim od snackova.
P.s. Kako se šalje promet nekome?
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Narancasti - sve piše, samo treba gledati... ;)

LINK

Kako šeram gige?

Pošalji količinu MB koju želiš podijeliti, npr. 100MB, na broj 13290
Dobit ćeš povratni SMS na koji odgovori unosom broja telefona korisnika (npr. 091 001 001) kojem želiš shareati megabajte
Dobit ćeš potvrdni SMS da su megabajti podijeljeni

Odgovori