Riješeno

Vip Loodilo tarifa

  • 12 December 2016
  • 27 odgovora
  • 24018 pregleda

Može li mi netko objasniti kako da pređem sa Zakon tarife na novu loodilo tarifu?
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 12 December 2016, 11:59

Pogledaj original

Odgovora 27

Razina korisnika 3
Bok!

Loodilo aktiviraš slanjem poruke sadržaja A na 13170 😉 Samo prati daljnje upute.
Hvala vam....uspio
Meni ne zeli pise da je pogreska sustava... ???
Razina korisnika 4
Dalibore, jesi pokušao gasiti/paliti mobitel?
Jesam
Vec mi tako pise 2 dana i ne zeli!!
Razina korisnika 4
Možeš li nazvati Službu za korisnike da ti kolege provjere što se dgoađa? 😕
Uredu hvala
Razina korisnika 2
...a u roamingu ti skinu 5 kuna kada aktiviraš uslugu...sramota...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Zašto uopće aktivirati u roamingu kad jedinice vrijede samo u Hrvatskoj?
Razina korisnika 4
Zato da može reći da mu je skinulo 5kn u roamingu 😃
Postovani! Htio bih promjeniti tarifu sa Zakon na Loodilo i u poruci koju sam dobio stoji da ce mi se naplatit s racuna dodatnih 50 kn za promjenu tarife plus 60 kn za loodilo tarifu? Jeli to mofuce ili sam nesto krivo shvatio?!
Bok @Zemospy000u

Tebi je stigla info da će se naplatiti promjena tarife jer nakon nadoplate bonom imaš pravo na jednu besplatnu promjenu, ostale se naplate 50 kuna i aktivacija tarifnog modela .
U ovom slučaju se tebi naplaćuje 50 kuna i dodatnih 60 kuna za tarifu, a to izbjegavaš obnovom bilo kojim bonom 😳

Nadam se da sam pomogao 😃
Pozdrav, zanima me da li se Mb mogu poslati i vip pretplatnicima ili samo korisnicima bonova? 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Samo bonašima, tj. Vipme korisnicima. Ako dobro shvaćam uvjete, piše svim, dakle nema uvjeta da i drugi Vipme korisnik mora biti na Loodilo tarifi.
Nadala sam se da ce moci i onima koji su na pretplati 😃 hvala puno na brzom odgovoru 😳
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pretplatnici su u skroz drugom loncu 😉
Mislim da je vec vrijeme da se ubaci ludilo tarifa u aplikaciju
🙂
Razina korisnika 3
Bedž +3
@4lk01 Bit će, radimo na tome 😉
nadam se da nece trajati tri mjeseca,ne znam sta vam toliko treba 🙂
pozdrav, htjela sma preci iz zakon tarife u loodilo tarifu. zakon tarifa mi je istekla i bila sam obavjestena porukom da je zakon tarifa iskljucena jer nemam dovoljno novca na racunu i sutra dan sam nadoplatila racun i poslala sam A na 13170 i htjela sam aktivirati loodilo ali mi opce nije dosla poruka da mogu izabrati koju tarifu zelim nego su mi aktivirali opet zakon tarifu. kako da predem u loodilo tarifu i kako da deaktiviram da mi se automacki ukljucuje zakon tarifa?
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Jana - budući da nisi imala sredstava na računu, vratila si se na start tarifu iz koje si opet aktivirala zakon.

Probaj poslati sms LOODILO na 13299.

Ali bojim se da su ti već skinuta sredstva za zakon tarifu. Provjeri stanje računa.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Iz uvjeta korištenja

11. U slučaju da je u trenutku isteka trideset dnevnog razdoblja korištenja tarifei/ili dodatne Opcije iznos na Vipme računu manji od iznosa naknade za 30 dana korištenja, Korisniku će Tarifa i/ili Opcija biti isključena, nakon čega započinje primjena cijena iz osnovne tarife definirane službenim Cjenikom. U trenutku isključenja Tarife i/ili Opcije, Korisnik će biti obaviješten SMS porukom. Nakon nadoplate miniZakon ili Zakon tarifa te Opcija će se automatski ponovno uključiti u roku 1 sat od nadoplate, te će se Korisniku naplatiti mjesečna naknada za 30 dana korištenja tarife pod uvjetima da:
a) nije prošlo više od mjesec dana od deaktivacije tarife ili Opcije
b) korisnik nije sam mijenjao tarifu prije nadoplate
c) iznos računa nakon nadoplate je veći od iznosa Naknade tarife ili Opcije
d) korisnik nije zatražio deaktivaciju automatskog uključenja tarife prije nadoplate slanjem besplatne poruke sadržaja NE na broj 13114 za miniZakon ili 13112 za Zakon!
f) Korisnik nije zatražio deaktivaciju automatskog uključenja Opcije prije nadoplate slanjem besplatne poruke sadržaja NE na broj 13223
pozdrav,pokusavam aktivirati poruke al ne uspjevam,može pomoc?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Koje poruke? Najbolje da nazoveš SZK

Odgovori