Riješeno

Vip bonus se ukida 01.09.

  • 17 August 2018
  • 17 odgovora
  • 1352 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6
Prije par dana dobih sms od Vipneta u kojem me obavještava da se od 01.09.ukida Vip bonus, ali neka se ne brinem, jer će me Vipnet narednih 3 mjeseca velikodušno "nagraditi"sa 15 kuna...umjesto Vip bonusa, Vipnet me upućuje na nekakav program dnevnih ponuda i neka već sada brže bolje provjerim kojim me to ponude svaki dan očekuju..Dakle, Vipnet me više ne želi nagrađivati za vjernost sa 25 kuna za mjesečnu nadoplatu bona od 100 kuna. Sada me Vipnet želi svakodnevno čerupati za minimalno 10 kuna. Pa kako te nije sram, Vipnet? Nakon skoro 20 godina na Vipnetu, ja sad po prvi put razmišljam o prelasku na Tele2. Za 199 kuna mjesečno imat ću 1 TERABAJT iliti 1000 GIGA, dok na Vipnetu za 60 kuna imam 3 GIGE i još me žele svakodnevno pelješiti.
Imam pitanje. Znam da Vipnet može bilo koju uslugu ukinuti kada hoće, ali zašto mi pri tom podmećete mačka u vreći i pri tom se još pravite vrlo velikodušni?
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 21 August 2018, 15:13

Pogledaj original

Odgovora 17

Razina korisnika 7
Bedž +3
Zašto to radi itko? DM, nagradnjače, smanjivanje količine u proizvodima pod krinkom "redizajna"... Kapitalizam, zarada i tržište. Reklama je reklama, tko ima mozga i volje shvatit će da je mačak u vreći, tko nema neće.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Na koji bonus misliš da se ukida? Trenutno akcija na uplatu maestro i mastercard karticom u webshopu. Za bon od 110 kuna (umjesto 100 kuna dobiješ 120 kuna na računu) i 1000 Mb u webshopu. Uvijek će biti neka akcija.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Na program vjernosti kojeg je zamijenio Vipme&više i koji se isto ukida 01.09. Znaci mjesečni bonus kojim te Vipnet nagrađivao za minimalnu uplatu bona od 100 kuna. Vipme bonus je bio isključivo novčani, za razliku od Vipme&više gdje mi je bilo nebulozna ponuda besplatnih minuta i megabajta u mojoj tarifi,jer nikad nisam iskoristila ni sve besplatne tarifne minute niti megabajte sa starim mobitelom. Sa ovim mojim novim termitom više me ne zadovoljava zakon tarifa, ali sam bila zadovoljna Vipme bonusom kojeg eto ukidaju
Razina korisnika 7
Bedž +3
A joooj, mi pričamo o bonusu koji je bio u opticaju 2010. godine ako se ne varam pa Vipme&više koji se gasi kako ti kažeš. Sigurno će biti neki novi nagradni program. A trenutno ovo za maestro i mastercard mislim da pokriva tvojih "na 100 kuna - 25 kuna bonusa". Mislim da je lakše promijeniti providera nego promijeniti VIP. :D

Napiši koje su tvoje mjesečne potrebe pa ti forumaši pomognu da izabereš najpovoljniju opciju. 😉
Razina korisnika 6
Bedž +6
Koliko imam povjerenja u bilo kojeg mobilnog operatera dovoljno govori činjenica da ni u ludilu ne bih vezala svoju maestro ili mastercard za bilo koga od njih. Brojni prigovori korisnika bilo koje mreže samo mi potvrđuju da se jedino isplati biti prepaid korisnik. Davno se opekoh na Cronetu i rekoh-nikad više pretplata.Stoga, to što sam na Vipu ne znači da ja njega posebno nešto volim, nego zato što nemam neku bolju soluciju,eto.
Baš me zanima koja tarifa može pobijediti Tele2 prepaid, u ovom slučaju čak bih i na pretplatu pristala, 1 TB mjesečno, bez uspostava poziva 1000 minuta?
Dakle, koja tarifa do 200 kn nudi neograničeni flat, što se razgovora tiče dovoljno mi je i 500 minuta...A još kad vidim da su svi oko mene vrlo zadovoljni brzinom interneta na Tele2, samo me mali korak dijeli da i ja ne prijeđem tamo. Zašto sam još na Vipu? He he, to je tajna, vrlo slatka tajna :8;)
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne vežeš maestro ili master, njima samo kupiš bon preko neta... prepaid... :D

Što ti znači flat? I što ti vrijedi milijon guglabajta kad nemreš potrošit osim ako nisi torrent freak i mob ti nije 24/7 online? :D

Recimo tomato 20000 jedinica za 120 kuna, bez uspostave poziva. 500 minuta za trabunjanje i 19 gigabajta probaj potrošit. Mislim, ako si sa 3 Gb bila zadovoljna, 19 je 6 puta više. A taj flat, pročitaj malo kako ide. 5Gb u 24 sata pa te pita želiš li još 2 po 2. A ako prekardašiš, naravno da ide fair play usage stavka i smanje brzinu. :D

Mislim, lijepo je znat da imaš ali 199 kuna... 😃
Razina korisnika 6
Bedž +6
Nisam nikakav torrent freak, dapače, u životu nisam koristila nitijedan torrent. 5GB dnevno flat što nudi tele2 u bezbroj GB tarifi sasvim bi mi bilo dovoljno za korištenje svih opcija mog termita S9+. Ako misliš da je 20 giga dovoljno, varaš se. Sam Google, tj.nadogradnja njegovih aplikacija pojede 0,5-1 GB u samo jednom updateu. O ostalim aplikacijama neću, troše isto brdo megabajta za update. Ja na internet idem preko mobitela i mobilnih podataka,a Vipnet se uopće ne obazire na korisnike poput mene. Tako da je možda nekome puno 199 kuna mjesečno za mobilni flat, jer doma ima fiksni ili kakav god internet,ali meni bi to bio jedini trošak za net. Istina, 1000 giga je previše, ali ako Vipnet nema nakane niti želje uopće ponuditi barem 100 giga za 200 kuna (to ni pretplatnici očito neće nikad dobiti), onda bolje bezbrižno surfati na teletu nego svako malo provjeravati koliko mi je prometa ostalo. A S9+ je gladan, vjeruj mi. Do sada dva njegova updatea pojelo mi 6 GB. Da mi frendica nije poklonila 2 gige, Vipnet bi mi pojeo cijeli bon. Prije par dana OTA update od 269 MB. Aha.Malo morgen. 1600 MB otišlo dok se reko keks. A Samsunga je (i ne samo njega) neki europski zakon obvezao da će svi njegovi mobiteli najmanje 3 godine dobivati update. Pa ti računaj koliko giga samo nadogradnje požderu mjesečno ovogodišnji pametnjakovići.
Razina korisnika 6
Bedž +6
I jesam, pročitala sam kad smanje brzinu na tele2. Kad potrošiš tih 1000 giga. I smanje ti brzinu samo od 18-23h jer je tada najveće opterećenje mreže.Ostatak dana surfaš punom brzinom. A i sama si rekla da je nemoguće potrošiti 1000 giga mjesečno na mobitelu. Stoga, brijem da bi mi puna brzina neta bila svih 24/7 dana u tjednu. Jer,da, što će mi uopće Android koji nije 24/7 na netu? Android je uistinu fenomenalan samo kad je konstantno online.🆒:D
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nije do mobitela, općenito je do Androida i svako malo su nadogradnje. Ako nemaš nikakav drugi izvor interneta, onda što čekaš. Oko mene svuda wifi a teletine signala slabo. Naravno, ovisi o lokaciji. Ili sjedni u kafić na wifi pa pusti nadogradnje. :D

Da rezimiram, teško da će VIP tako nešto ponuditi. 😃
Razina korisnika 6
Bedž +6
Nije nimalo smiješno već žalosno, želim tarife kao u Austriji. Ti bobica, za iste pare imaju besplatan streaming svega i svačega,neograničen internet i još štošta, ne razmem bas njemački.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Eh, da razmeš njemački ne bi baš tako pričala. :D

Da prevedem, tarife bez mobitela.

Easy L - 20Gb - 40 eura, kod nas L 269 kn
Easy M - 10Gb - 30 eura, kod nas M 179 kn
Easy S - 3Gb - 18 eura, kod nas S 129 kn

Cijene su bez popusta (naše i njihove). Sve neograničene minute, smsovi i mmsovi. Ove gore cijene uz Austrijsku plaću, da... :P

Drž se ti tele2 i ne prizivaj vraga. 😃
Razina korisnika 6
Bedž +6
Zar tvoje oci ne vide sve one ostale tarife na A1 stranici?:8
Kad si već iznijela sim-only tarife, onda ću te nadopuniti.
Tj.prepisat ću one najpovoljnije, pa neka svi vide kako nas A1 debelo potkrada.
Pretplatničke tarife:
XLite L-31,9€, neograničene minute,SMS,32 GB,brzina 300Mbit/s
XLiteS-21,9€,neogr.minute,SMS,20GB,brzina 150Mbit/s

Prepaid tarife:
A1B.freeL AT- 15€-1000min/1000sms/15GB, brzina 100Mbit/s

https://www.tarife.at/a1

A pogledaj samo tarife za mobilni internet na istoj stranici. SVE nude neograničen internet i to puno povoljnije nego ovdje.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Kao prvo, muško sam. :P

Najskuplja tarifa na A1 je 240 kuna sa 30 Gb a na VIP-u je 40 Gb za 254 kune. Ja imam 5gb i neograničeno ostalo za 85 kuna, a gdje to A1 ima? :P

Kažeš, za 15 eura prepaid 1000 + 1000 + 15 Gb? A śto je Tomato 20000 jedinica za 120 kuna nego još više što dobiš za 15 eura? :P

Kao treće, nisi primjetila napomenu da su to cijene tarifa za mlade do 24, 25 ili 26 godina. OK, možda ti jesi u tom rangu ali ja nisam. :D

Kao četvrto, zašto već nisi na tele2? 😃
Razina korisnika 6
Bedž +6
Sorry,gogsy1975,tek kasnije sam vidjela da nisi sunašce 😛, probala sam editirati,pa nisam uspjela :?.
nisam ni ja u tom rangu,hihi,a još sam na Vipu jer je valjda Vipnet uvidio kako sam jedinstvena pa imam jedinstvenu tarifu 🆒:8;):P
Razina korisnika 7
Bedž +3
Treba se znati izboriti za jedinstvene tarife. Ako ne, široko nam tržište. :D

Da ne spamamo više, očekujem upis od moderatora da je tvoj prijedlog zabilježen. 😃
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ja bih radije da moderator šapne Vipnetu da želim 100 giga do 200 kuna na prepaid i neka mi to što prije omoguće :$:)
Razina korisnika 3
Ja bih radije da moderator šapne Vipnetu da želim 100 giga do 200 kuna na prepaid i neka mi to što prije omoguće :$:)

Imamo na prepaidu Tjednu ljetnu opciju, 20 GB za 60 kn. To je to zasad što se tiče opcija s većom količinom GB - ALI mogu ti prišapnuti da radimo na tome da omogućimo veće pakete i prepaid korisnicima. Znaš kak Yoda kaže: “PATIENCE YOU MUST HAVE my young padawan” 😛

Odgovori