Riješeno

Uplata bonova preko kartice i njihove nepostojeće kune

  • 8 April 2019
  • 1 odgovor
  • 438 pregleda

Razina korisnika 2
  • Aktivni forumaš početnik
  • 40 odgovora
Da ajd reko da nakon 18 godina pretplate i nakon sto nisam ishodio nista povoljno ni za tarife i mobitel, lijepo cekam zavrsetak pretplate i odem na bonove...
Uplatim neki dan preko kartice bon jer se kao dobiva dodatni MB i dodatne kune na racun.
No manji iznosi prolaze kune ali za vece iznose ne..i tako probam sa mnjim bonom isti tren dodje iznos dodatnih kuna na racun i MB, ali za vece iznose uplata ne..
sada se treba cekati 15 dana da sustav vidi zasto nema dodatnih kuna ...

drugo, samo za pretplatnike se daje neograničeni internet promet,a za bonove ne..
u sto se to pretvara vip ili A1..


da li je isto i na druga dva operatera, jer TELE2 ili TCOM, ne znam...ali ovo sa natezanjem i stalnim nekim prigovorima i natezanjima od 15 dana u ovih 18 godina je doista dosao kraj...
ne znam sto drugo reci ..nego i sa bonova ici gdje...
icon

Najbolji odgovor od A1_Manuela 8 April 2019, 19:40

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav, stvarno mi je žao radi iskazanog nezadovoljstva. S obzirom na to da si prijavio da kune nisu dodijeljene molim te za malo strpljenja do povratnog kontakta kolega. Kolege će napraviti detaljnu provjeru i javiti se u najkraćem mogućem roku. Rok od 15 dana je službeni rok i ne znači nužno da ćeš toliko čekati na povratni odgovor. Opcija Neograničeni Net je trenutno dostupna na pretplatničkim tarifama Mobilna M i L, ako želiš javi nam se s podacima u inbox pa provjerimo sve mogućnosti prelaska na jednu od navedenih tarifa. Manuela

Odgovori