Riješeno

Tarife

  • 25 July 2018
  • 7 odgovora
  • 1476 pregleda

Ako sam ovaj mjesec aktivirao Chill tarifu za 4GB I 1000min/sms, trebam li sljedeći mjesec aktivirati istu tarifu kako bi mi se preostali GB i min/sms prenijeli ili mogu na primjer aktivirati Snap tarifu te dobiti dva dodatna GB na ostatak i hoće li to natrag aktivirati moje min/sms?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 25 July 2018, 21:29

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3
Tarifa je reaktivirajuća, moraš samo imati sredstva na računu. A prenosi se u idući mjesec samo ako nastaviš istu tarifu.
Razina korisnika 3
Pozdrav, potvrđujem što je gogsy1975 napisao. Odnosno, tarifa se automatski produži ako imaš iznos, reaktivira se samo ako se isključi zbog nedovoljnog iznosa, te se nakon nadoplate uključi, a ako je ta opcija (reaktivacjije) uključena. U tom slučaju (reaktivacije) kao i promjene tarife, ne prenosiš benefite iz prethodne, bez obzira na okolnosti. Broj benefita u tarifi može maksimalno dosegnuti duplu količinu.
Pozdrav, potvrđujem što je gogsy1975 napisao. Odnosno, tarifa se automatski produži ako imaš iznos, reaktivira se samo ako se isključi zbog nedovoljnog iznosa, te se nakon nadoplate uključi, a ako je ta opcija (reaktivacjije) uključena. U tom slučaju (reaktivacije) kao i promjene tarife, ne prenosiš benefite iz prethodne, bez obzira na okolnosti. Broj benefita u tarifi može maksimalno dosegnuti duplu količinu.

Hvala. Znaci u vrijeme kada mi istice tarifa moram imati dovoljan iznos na racunu za tu istu tarifu kako bi mi se podaci i min/sms iz prošlog mjeseca prenijeli?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Tako je
da ne otvaram novi post... zanimaju me tarife za bonove, ali uz jasno istaknutu informaciju da nema skrivenih troskova, da nema uspostave poziva, da se prenose minute i podaci... nigdje ne nalazim informaciju kako se obracunavaju jedinice (sekunde, minute, KB, B, MB?) u razgovorima i mobilnom Internetu.
Molim objasnjenje.
Razina korisnika 3
GoraneZD pozdrav. Čim otvoriš link https://bit.ly/2mi9mK0 iznad ponude tarife piše :
NE PLAĆAŠ USPOSTAVU POZIVA
GIGE DIJELIŠ S PRIJATELJIMA
ŠTO NE POTROŠIŠ, PRENOSIŠ
SURFAŠ NA 4G BRZINAMA
(ne derem se, nego piše velikim slovima 😉 )

Obračunska jedinica za minute je 60/60.
Obračunska jedinica za podatkovni promet unutar tarife je 100kB;
Obračunska jedinica za podatkovni promet nakon potrošene tarife (paketna naplata) je 1MB.

Dalje, na dnu stranice čiji sam ti link ranije navela imaš Opće uvjete korištenja. Ako bilo što nije jasno, tu smo 🙂
ma vidio sam capslock-ano... to sam i napisao, ovo s nacinom obracuna minuta razgovora i protrosnje Internet paketa, to nisam, a i sad mi nije sve jasno, no hvala na odgovoru, nadam se i novom odgovoru.

Da li je obracun razgovora minuta ili sekunda? ovo 60/60 ne kuzim tj. ako pricam na mob i razgovor traje 1 minutu i jednu sekundu, da li se to racuna kao jedna minuta (jedinica) i dvije minute (jedinice)?

Poz

Odgovori