Riješeno

Tarifa spikalica

  • 4 September 2020
  • 7 odgovora
  • 5029 pregleda

Nisam na vrijeme produžila tarifu Za Cool, ali sam doplatila bon od 60 kn.

Kako mogu aktivirati tarifu Spikalica, budući su novci već na računu?

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaN 19 November 2020, 12:47

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3

Skinuti su ti novci s računa i Za cool tarifa ti se reaktivirala? Onda čekaš pa prije isteka slijedeće tarife nadoplatiš i promijeniš.

Ne, imala sam problema s mobitelom, 2 kartice itd. Nisam primijetila obavijest da ističe tarifa i prebačena sam na Start. Sad sam aktivirala Spikalicu. Prilično konfuzno, ali sam uspjela.

Bedž +3

@Tonka9 drago mi je što si uspjela aktivirati tarifu. :blush:  Ako želiš da napravimo provjeru možeš nam se javiti OVDJE

Pozdrav.

Joj..ne pominjite mi.

U nedelju mi istekla Vool tarifa..imala bon u novcaniku..10ak min kasnije ga ukucala, evo 3  dana me prave ludom..nece da mi ponovo ukljuce tarifu.

Zovem  .pisem..ne vredi.

3 hebena dana.

Danas oko podne nazovem opet..kazu resit ce to..da malo sacekam

 To malo je 4h i nista.

Ukljucise mi glupu Spikalicu koju nisam ni trazila ni htela.

Sta dalje?? Neko neki savjet???

Razina korisnika 6
Bedž +6

@liki76 , žao mi je što ti se to desilo, ali mislim da se tu više ne može ništa učiniti, očito su promijenili uvjete za starije tarife i više ih se ne može reaktivirati ako zakasniš s uplatom bona.

Za svoj propust ipak ne možeš okrivljavati A1, jer oni po zakonu 3 dana prije isteka tarife obavezno šalju sms upozorenja dnevno kao na ovoj slici (ja sam na Zakon tarifi pa me svaki mjesec upozoravaju)

 

 

 

Mogu ih okriviti.

Po isteku tarife sam dobila sms..da ce se tarifa produljiti kad nadoplatim bon.

Zvala sam, rekose da imaji neki problem i da ce ukljuciti u toku dana a nisu..

U poruvi pise..ukoliko u mjesec dana nadoplatim bon, ponovo se sktivira ista tarifa a rok za ukljucenje je 24 sata.

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @liki76 , pošalji nam privatnu poruku OVDJE  za detaljniju provjeru po broju. 

Odgovori