Riješeno

Streaming opcija bez limita

  • 5 January 2019
  • 9 odgovora
  • 13593 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6
Molim A1 da mi potvrdi da je u zakon tarifi dostupna aktivacija streaming opcije bez limita za 0,00 kuna i da će opcija biti uključena sve dok je ne isključim. Naime, u A1 aplikaciji piše da mi je dostupna ova opcija. I ako je aktiviram, što mi još treba za gledanje tv programa na mobitelu?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 5 January 2019, 19:56

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 7
Bedž +3
Meni isto u Za chill nudi za 0 kuna. Opcija radi sve dok imaš prometa iz tarife. A treba ti A1 Xplore TV.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Hvala,gogsy1975. Nije mi jasno to sa prometom. Troši li streaming moje gige ili? Jer 3 gige mi baš ne izgledaju kao neograničeno streamanje :? A1 Xplore TV ni ne vidim u Google Playu, samo neku A1 TV za van.
Ok,našla sam austrijsku XploreTV,koja je u linku na A1 stranici, nakon brdo negativnih komentara u trgovini, mislim da neću ni pokušati.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Funkcionira tako da moraš imat nešto od internet prometa. Znači, ako potrošiš 3 gb iz tarife, ne radi. Ako imaš jos 100 Mb od tarife, radi. Ne skida primet od tarife, samo moraš imat nešto od interneta.

To je to, samo moraš platiti, vidi link. :D

https://www.a1.hr/privatni/televizija/xploretv
VIP je to imao bolje, strah me je A1 po tom pitanju.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Aha, sad mi je jasnije. Znači prvi mjesec mogu badava gledati tv, a poslije deaktiviram jer za to malo programa sigurno neću davati 80 kuna 😁. Ma, vidit ću još da li mi se da maltretirati sa registracijom. Sad mi je negdje u sjećanju da je Vipnet nešto obećavao doživotni besplatni streaming ako ga aktiviraš do tamo negdje u prošlosti. Šteta pa mi tad to nije bilo nešto posebno važno(mada nije ni danas 🤣, al eto šteta kaj ipak se nisam priključila 🙄)
Razina korisnika 7
Bedž +3
Prvi mjesec je besplatno, ako potpišeš na 24... 😃 Ja imam free a1 tv za van (free je za sve koji imaju vip tv fiksni) ali stvarno nemam neku pretjeranu potrebu koristiti.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Uf, ne želim još neku pretplatu, mislila sam da se može isprobati prije. A ništa, gledat ću i dalje onda samo Youtube, za to uvijek imam dosta gigica,jer mi sekica na Zen tarifi može sada poklanjati i do 10 giga mjesečno (ima neki stari android koji ne požnjapa više od 3-4 gige, a sad joj A1 dodatno još poklanja 6 giga. Hvala A1 😁)
Razina korisnika 7
Bedž +3
Postoje i drugi nacini za live tv ali za njih bi trebala imat wifi jer popapaju dosta, ovisno što gledaš. Drž se onda radije YT-a. 😃
Razina korisnika 4
Bedž +3

@apkwind446486 Technology has advanced greatly and whoever is interested can do a lot.

Odgovori