Roming

  • 17 December 2018
  • 4 odgovora
  • 485 pregleda

Postovani!! Nedavno sam aktivirao za chill tarifu koja ukljucuje 1000 jed za razgovore i sms a meni razgovori trebaju za inozemstvo i kako sam shvatio to u ovoj tarifi ne mogu ili postoji nacin da potrosim ove jedinice na pozive kome zelim po vazecoj tarifi.Hvala i l.p

Odgovora 4

Razina korisnika 2
Bedž +1

@Melani Mikulinac pozdrav! Riječ je o turističkoj SIM kartici koja je namijenjena turistima koji dođu u Hrvatsku te se ne može koristiti izvan Hrvatske. Za korištenje usluga u Italiji potrebno je kupiti klasičnu SIM karticu na kojoj, kad ju obnoviš bonom, aktiviraš jednu od tarifa iz ponude i zatim koristiš jedinice iz tarife.

Postovani, inace sam iz Srbije, kupila sam vasu karticu na kiosku od 120GB 90 dana. Medjutim kad odem u Italiju ne mogu koristiti internet sa Vase kartice bez obzira sto sam aktivirala podatkovni roming, pokusala da ugasim upalim telefon, rucno odabrala talijansku mrezu. Molim za savet sta mi je ciniti. Unapred hvala, srdacan pozdrav

Hvala puno!!!
Razina korisnika 7
Bedž +3
Definiraj "razgovori za inozemstvo".

Ako misliš na to da si ti u EU sa HR brojem i zoveš iz EU nekoga na HR broj u Hrvatskoj, to da.

Ako misliš na to da si ti u HR i sad želiš zvati neki njemački broj na njemačkoj mreži, to ne jer to nije roaming već poziv u inozemstvo a za to tarifa ne služi.

Odgovori