PITANJE

Registracija broja i podataka

• 31 Ožujak 2020
  • 2 odgovora
  • 3472 pregleda

• Probio led s 1 postom
  • 3 odgovora

Zasto ovolilo dugo traje registracija podataka na broj na bonove. Treba mi ta registracija da mogu koristit uslugu mKovanice i evo vec 5 dan cekam da se to napravi i nista niti od toga niti da dobijem neki pametan odgovor osim da se strpim da je krajnji rok 5 dana, e pa sutra ce biti taj posljednji 128. Sat cekanja. Prijavio sam se na online pristupnicu, slao sam i MMS. Samo cu vam rec da vase konkurentne firme to uspiju odradit u roku par sati a a1 dadne rok od 5 dana i to mu je problem ispostivat. Nemojte mi samo rec da zovem SZK ili nedaj boze da napisen mejl. U velikom ogorcenju otvaram ovu temu jer mi nije jasno da kome god se ja obratim od A1 nije u mogucnosti napraviti nesto povodom toga, provjerit koje je stanje sa zahtjevom ili poslati neku vrstu pozurnice zivo vam puca ona stvar za korisnike i njihovo zadovoljstvo s vasin uslugama i ok 5 dana je rok a to ce biti sutra, ja sam 100% uvjeren da to nece biti sutra rjeseno i onda ce me zanimati vase objasnjenje. Od prvog dana otkako je pokrenut zahtjev, svaki dan pokusavam vidit koje je stanje a dobivao bih odgovor da se strpim pa evo da mi nebi slucajno rekli nakon 5 dana da je neka greska pa da pokrenem proces ispocetka. 

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 2

Sutra će ti sigurno biti, jedino 1. april :grinning:

A1 OBJASNITE SE