Riješeno

R1 racun za bon

  • 18 November 2018
  • 3 odgovora
  • 887 pregleda

Pozdrav, trebala bi racun R1 za kupnju bona za chill tarifu koja je na moje ime ( firma bi mi refundirala troskove telefona svaki mjesec ). Ima li ta opcija?
icon

Najbolji odgovor od A1_Manuela 19 November 2018, 17:30

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 5
Bedž +2
Kada sam prošle godine htio preći na pretplatu Tomato rekli su mi da ne izdaju račune za pravne osobe (R1) tj da ne mogu kao pravna osoba ugovoriti pretplatu, čak je i teta na prodajnom mjestu rekla da imaju dosta problema zbog toga jer ljudi odlaze konkurenciji. Da li se što promjenilo unazad godine dana vjerojatno će netko iz A1 znati.
Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav Jelena 81, kada zaprimiš R! račun od kupljenog bona, na vrhu postoje dvije prazne crte na koje firma može upisati svoje podatke kako bi pravdala troškove. Manuela
Razina korisnika 5
Bedž +2
@A1_Manuela ma daj molim te dokud ti takva informacija, ono rukom upiši svoje podatke 🤔

Za informaciju, u knjigovodstvu postoje knjiga URA i IRA iliti knjiga ulaznih i izlaznih računa što će reći ako dođe kontrola i vidi takav račun ispisan rukom a kod dobavljača (A1) takav račun ne postoji u knjizi IRA ti si u hebenom prekršaju zato se i posebno naglašava da treba R1 račun te da prodavatelj u svoj sistem unese kupca.

Odgovori