Riješeno

Promocija Doople gige

  • 10 November 2018
  • 11 odgovora
  • 1983 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 5 odgovora
Pozdrav,

danas sam prenio broj iz Tomata u A1 iz razloga jer sam vidio promociju za prijenos broja iz druge mreže. Aktivirao sam broj, nadoplatio racun i aktivirao tarifu

Nakon aktivirane tarife mi nije dodijeljeno dodatne 4GB (iz promocije)

S obzirom da sam ispunio sve uvjete iz Uvjeta promocije, molim pomoć, te kome se obratiti za aktiviranje promocije po ovoj tarifi
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 10 November 2018, 19:33

Pogledaj original

Odgovora 11

Razina korisnika 7
Bedž +3
Misliš na Promociju za prijenos broja na tarifu Za Chill?
Da.
Razina korisnika 7
Bedž +3
U uvjetima korištenja piše:

Uvjeti korištenja Promocije za prijenos broja na tarifu Za Chill
1. Uključenjem ili produljenjem tarifnog modela Za Chill unutar promotivnog perioda, novi i postojeći korisnici stječu pravo na jednokratnu dodjelu dodatnih 4GB prometa (u daljnjem tekstu: Promocija). A1 korisnik na bonove (u daljnjem tekstu: Korisnik) time prihvaća ove Uvjete korištenja.
2. Promocija traje od 09.10.2018. do 31.10.2018. i dostupna je svim novim Korisnicima koji u promotivnom razdoblju
prenesu broj iz druge mreže i u roku od 30 dana od dana prijenosa broja u A1 mrežu te uključe prvi put Za Chill tarifu.

Ako je vjerovati, do 31.10. je vrijedilo.

Razina korisnika 7
Bedž +3
U tom slučaju su im Uvjeti ķorištenja zastarjeli jer su produžili do 15.11. Zvrcni SZK pa neka vide gdje je zapelo.
Upravo zvao, kazu da ce proslijediti u odjel za reklamacije pa ce mi se oni povratno javiti
Razina korisnika 7
Bedž +3
Brojevi iz Tomata ne ulaze u promociju jer Tomato računaju kao promjenu tarife, a ne mreže. Pročitala danas na forum.hr. Nekome tako odgovorili. Glupo, ali eto. Ne znam bi li se šta postiglo da se svi skupa žalite, pošto iako se zna da je Tomato pod istim krovom, ne možeš a1 bonom (bar mislim) obnovit Tomato račun i obrnuto...
točno
Razina korisnika 7
Bedž +3
Brojevi iz Tomata ne ulaze u promociju jer Tomato računaju kao promjenu tarife, a ne mreže. Pročitala danas na forum.hr. Nekome tako odgovorili. Glupo, ali eto. Ne znam bi li se šta postiglo da se svi skupa žalite, pošto iako se zna da je Tomato pod istim krovom, ne možeš a1 bonom (bar mislim) obnovit Tomato račun i obrnuto...

Debilizam kao i uvijek, ne razumijem tu politiku. Žele da ljudi odu na jedan dan na drugu mrežu pa onda opet kod njih kako bi dobili te 4 woooww gige. Isto kao prelazak na drugu mrežu na jedan dan da bi ishodio bolji popust na pretplatu. Nepotrebna papirologija zapinjanje s prijelazima, nove sim kartice. Nikad pameti na a1.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Isto je i u HT... cijena za prijelaz i cijena za produljenje je baš razlika, bar ona vidljiva na netu 😞 valjda sami sebi stvaraju posao, što reć.
Samo da javim krajnji ishod

Na kraju su mi aktivirali promociju na broju, s obzirom da su shvatili da u uvjetima to nije pisalo.

Kasnije su promijenili uvjete (nadodali infomarmacije), te su ti uvjeti i sada aktivni i objavljeni

Odgovori