problem kod aktivacije Za Chill tarife

  • 14 April 2020
  • 6 odgovora
  • 7486 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 10 odgovora


Ekipa draga,

imam pitanje:

  1. koliko mora biti minimalno kn na računu da se može aktivirati Za Chill tarifa osim minimalnih 85 kn?

jutros kupim bon 90 kn i krenem aktivirati navedenu tarifu.

prvo preko app idem da to učinim i dobijem povratnu poruku da iznos nije dovoljan za aktivaciju a bilo je 86,… kn.

zatim idem opet, kad opet sve gore navedeno.

probam preko službe za korisnike na 0800091091 i prilikom provjere stanja vidim da se iznos malo smanjio.

napomena: mobilni podaci isključeni.

da skratim priču, probam opet sa 85,19 kn na računo i opet dobijem sljedeću poruku:

”OBAVIJEST l Trenutno na svom racunu nemas dovoljan iznos za ukljucenje Za Chill tarife, cija je cijena 85 kn. Kako bi je ukljucio/la samo uplati taj iznos na svoj racun i ponovo posalji zahtjev. Jos te par koraka dijeli od tvoje zeljene tarife! 🙂 Tvoj A1 tim”

 

zato se ponovno vraćam na već postavljeno pitanje.

 

hvala unaprijed na odgovorima. 


Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3

Bio na osnovnoj start tarifi pa sms poruke uzele nešto para? Kad se spojiś na web moja1, pogledao popis transakcija na što ti je skinulo? ;)

Bio na osnovnoj start tarifi pa sms poruke uzele nešto para? Kad se spojiś na web moja1, pogledao popis transakcija na što ti je skinulo? ;)


Nisam sada u mogućnosti tako detaljno pogledati ALI mi stvarno nije jasno da se ne može aktivirati sa 85,19 kn.

Pitat ću glupo, ali se naplaćuje naknada za aktivaciju?

jer bar to do sada nisam primjecivao.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Pogledaj kad stigneš transakcije. Nema naknade, vjerojatno je nešto povuklo ili zaštekalo. Nazovi SZK pa pitaj, neka ti provjere. Ponekad znaju i vratiti neke manje iznose ako je greška sustava.

Pogledaj kad stigneš transakcije. Nema naknade, vjerojatno je nešto povuklo ili zaštekalo. Nazovi SZK pa pitaj, neka ti provjere. Ponekad znaju i vratiti neke manje iznose ako je greška sustava.


ok, provjerim pa javim.

Evo se javljam kako sam i obećao.

Djelatnik sa szk mi je objasnio zašto nisam ja mogao aktivirati već on.

Naime, postoji vidljivi iznos kn, npr. 85,17 kn, a postoji i oni stvarni koji je bio oko 84 kn.

Djelatnik mi je nadodao nekih 5 kn i preko sustava aktivirao Za Chill tarifu.

 

Eto, ako sam pomogao onda mi je puno drago.

 

Tema LOCK!!!!

Razina korisnika 7
Bedž +3

Eto, drago mi je da si riješio. :)

Odgovori