Riješeno

Prijenos broja s t-coma na vip (bonovi)

  • 9 May 2017
  • 5 odgovora
  • 1460 pregleda

Pitanje - ako se odlučim prebaciti s t-com na vip (sa zadržavanjem postojećg broja) bonove, kaj se točno događa s kunama koje imam trenutno na računu?

Nakupilo se tijekom godina i imam 366 kn na računu.

Ako se prebacim na vip (jer mi vipove tarife izgledaju jako dobro), kaj se događa s tim novcima? Prilično sam skeptičan da postoji način da se to prebaci, budući da je to uplaćeno t-comu već...
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 9 May 2017, 09:34

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 3
@brunokos book! Iznos ti se svakako neće prebaciti na Vipov račun. Ali ti preporučujem da kontaktiraš trenutnog operatera kako bi te uputio kako i na koji način možeš zatražiti da ti se isti iznos uplati na tekući račun. Kod nas je dovoljno otići na prodajno mjesto ili poslati pisani zahtjev. Možeš birati hoćeš li iznos prebaciti na neki drugi broj u istoj mreži ili da se izvrši uplata na tekući/žiro račun.
Ok, hvala na odgovoru. Budem se raspital onda jer mi se opcije koje nudi vip čine boljima od onog kaj nudi t-com.

Inače, ova "OPCIJA 100 MIN & SMS" odnosi se na razdoblje od mjesec dana i vrijedi prema svim mrežama?

I drugo pitanje: "110 kn
+1000 BONUS MB
Vrijednost bona: 100 kn"

Tih 1000 mb se dobije uvijek kad se nadoplati račun, neovisno dal je aktivirana koja opcija ili ne, i vrijedi dok se ne potroši/istekne bon te se akumulira sa svakom sljedećom nadoplatom?
Razina korisnika 1
Nemoj samo prenositi broj putem web stranice Vipa jer će ti prijenos broja trajati više od 3 tjedna umjesto 4 dana!
Razina korisnika 7
Bedž +3
Jesi nazvao SZK da vidiš gdje je zapelo? Tražio odštetu ako imaš pravo na nju?
Razina korisnika 1
Jesi nazvao SZK da vidiš gdje je zapelo? Tražio odštetu ako imaš pravo na nju? jesam zvao SZK i kažu da oni tu ne mogu ništa 😞

Odgovori