Prenosenje prostalih jedinica iz tarife u idući mjesec

  • 12 December 2017
  • 4 odgovora
  • 1479 pregleda

Zar se tarifa ne prenosi iz mjeseca u mjesec ako se ne potrosi bez ikakve naplate?
Aktivirao sam ZEN tarifu prosli mjesec jer sam procitao da se prenosi iz mjeseca u mjesec.
Pa me zanima da li ce se opet naplatiti 95kn ili ne?

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
Tarifa je reaktivirajuća, svakih 30 dana se skine s računa navedeni iznos. Ukoliko iznos na računu nije dovoljan za tarifu, prebacuje se na startnu tarifu.
Tarifa je reaktivirajuća, svakih 30 dana se skine s računa navedeni iznos. Ukoliko iznos na računu nije dovoljan za tarifu, prebacuje se na startnu tarifu.
Kakvu startnu tarifu?
Aktivirao sam tarifu od 6GB i 1000min poziva i poruka
Ostalo je neiskoristeno 3250 MB i 985min
Zar ce to sve sad propast ili?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Znači, ako imaš 95 kuna, produžuje ti se ista tarifa a neiskorišteni iznos se prenosi u slijedeći mjesec (do max. duplog iznosa tarife). Ukoliko nemaš 95 kuna za istu tarifu, aktivira se VIPme start tarifa (tarifa koja se naplaćuje po potrošenim minutama i mb-ima) sve dok na računu nemaš 95 kuna (a unutar 30 dana), onda se ZEN ponovo reaktivira. Ako smanjuješ na manju tarifu, gubiš sve neiskorištene jedinice iz prethodne tarife.

95 kuna svakako moraš platiti ukoliko ne želiš izgubiti nepotrošeno. Možda neka druga tarifa bolje odgovara?

Odgovori