Riješeno

Premalo poruka i poziva, a previse GB

  • 7 August 2018
  • 6 odgovora
  • 900 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 2 odgovora
Ne razumijem zasto vise nema nikakve umjerene tarife? Sve tarife na bonove imaju samo 1000 poziva i poruka, a nova tarifa kojom se ja sluzim ima 4 GB sto je meni osobno ne potrebno. Prebacio sam se s zakon na Za chill tarifu samo radi uspostave poziva koja mi je bila prevelika za podnjet financijski taoo da bi bilo super da osmislite neku tarifu od 3GB i 2000 poziva i poruka il slicno
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 7 August 2018, 07:28

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Sad imaš 3Gb i 1000 minuta / sms-ova za 75 kuna. A recimo tomato bonovi srednja+ tarifa ima 4000 jedinica za 70 kuna (nema uspostave poziva). Ili velika+ sa 7000 jedinica za 90 kuna ako pričamo o bonovima. Jedinice raspodjeliš i koristiš kako ti odgovara ovisno o tome pričaš li više ili surfaš. Ponude postoje, samo ih trebaš pronaći. 😉
Razina korisnika 4
Ne razumijem zasto vise nema nikakve umjerene tarife? Sve tarife na bonove imaju samo 1000 poziva i poruka, a nova tarifa kojom se ja sluzim ima 4 GB sto je meni osobno ne potrebno. Prebacio sam se s zakon na Za chill tarifu samo radi uspostave poziva koja mi je bila prevelika za podnjet financijski taoo da bi bilo super da osmislite neku tarifu od 3GB i 2000 poziva i poruka il slicno

Pozdrav tebi!
Koliko je meni poznato, postoji tarifa koja ima 5000 jedinica i 5 GB interneta, a zove se Mobilna M i na pretplati je za 179 kn ako se uzme na 24 mj. Zasad je to ponuda sa većom minutažom pa izvoli. 😃
Sad imaš 3Gb i 1000 minuta / sms-ova za 75 kuna. A recimo tomato bonovi srednja+ tarifa ima 4000 jedinica za 70 kuna (nema uspostave poziva). Ili velika+ sa 7000 jedinica za 90 kuna ako pričamo o bonovima. Jedinice raspodjeliš i koristiš kako ti odgovara ovisno o tome pričaš li više ili surfaš. Ponude postoje, samo ih trebaš pronaći. ;)
Nebi se htio micati sa Vipa jer me do sad posluhio no da ima slicne opcije na Vipu bilo bi mi veoma drago
Hvala vam na savjetu
Ne razumijem zasto vise nema nikakve umjerene tarife? Sve tarife na bonove imaju samo 1000 poziva i poruka, a nova tarifa kojom se ja sluzim ima 4 GB sto je meni osobno ne potrebno. Prebacio sam se s zakon na Za chill tarifu samo radi uspostave poziva koja mi je bila prevelika za podnjet financijski taoo da bi bilo super da osmislite neku tarifu od 3GB i 2000 poziva i poruka il slicno


Pozdrav tebi!
Koliko je meni poznato, postoji tarifa koja ima 5000 jedinica i 5 GB interneta, a zove se Mobilna M i na pretplati je za 179 kn ako se uzme na 24 mj. Zasad je to ponuda sa većom minutažom pa izvoli. :D


Hvala na opciji i savjetu no s obzirom da mi prag godina nije dovoljno visok da zaradujem sam svoju placu, a roditelji mi ne placaju tarife to mi nije bolja opcija i k tome mi je previse GB i minutaze
Hvala svejedno
Lp
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nebi se htio micati sa Vipa jer me do sad posluhio no da ima slicne opcije na Vipu bilo bi mi veoma drago
Hvala vam na savjetu


Nadam se da znaš da je tomato VIPov brand i da koristi iste resurse (bazne stanice i signal VIP mreže)? Osim što kupuješ "tomato" bon i kad te netko pita na kojoj si mreži ne zvuči toliko ozbiljno i cool kao kad kažeš "na VIPu sam". :D

Nešto poput HT-a, simpe, bonbona. Sve te pare idu kroz brandove u isti džep a na tebi je da izabereš za tebe najpovoljnije. 😉
Ne razumijem zasto vise nema nikakve umjerene tarife? Sve tarife na bonove imaju samo 1000 poziva i poruka, a nova tarifa kojom se ja sluzim ima 4 GB sto je meni osobno ne potrebno. Prebacio sam se s zakon na Za chill tarifu samo radi uspostave poziva koja mi je bila prevelika za podnjet financijski taoo da bi bilo super da osmislite neku tarifu od 3GB i 2000 poziva i poruka il slicno

Bok, hvala ti na prijedlogu 🙂 Svjesni smo da nismo u mogućnosti svima ugoditi, međutim nove tarife su kreirane prema potrošnji većine korisnika. Moguće da će uskoro biti novosti u tarifama na bonove, pa nas nastavi dalje pratiti putem naših stranica..

Odgovori