Riješeno

Popust

  • 26 September 2020
  • 4 odgovora
  • 245 pregleda

Pozdrav, 

U travnju ove godine sam dobila poruku da moj broj ostvaruje popust od 25 HRK na 24 mjeseca. Koristim Za Chill tarifu na bonove čija cijena iznosi 85 HRK. U poruci piše da će mi se tarifa sljedećih 2 mjeseca naplaćivati 60 HRK. Nakon 5 mjeseci koristenja popusta, dobila sam poruku da ce mi se naplatiti 70 HRK. Zvala sam službu i kažu da je razlog taj što su tarife poskupile. Ne slazem se s navedenim jer je meni izričito napisano da imam pravo na cijenu 60 HRK kroz 24 mjeseca a i tarifa Za chill nije poskupila već jr nema u novoj ponudi tarifa. Kome još da se obratim da mi se vrati obećana cijena? 

Unaprijed zahvaljujem, 

Josipa

 

icon

Najbolji odgovor od nickno 26 September 2020, 19:27

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 6
Bedž +6

Je, i Za Chill je poskupila, kao i moja Zakon tarifa koja od 21.09. više nije 70, već 80 kuna. A moja tarifa je starija od tvoje i isto tak se više ne može aktivirati. 

U toj važnoj obavijesti koju sam dobila 19.08. piše i da mogu prijeći na neku od novih tarifa (i plaćati još i više). 

Hvala na odgovoru :) . Nisam dobila poruku o poskupljenju 'starih' tarifa. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Vjerujem da jesi, ali to je bilo prije mjesec dana kada ju je A1 poslao. Evo, ti si mene podsjetila da će mi za par dana naplatiti 80 kuna, već sam zaboravila da sam obavijest o tome dobila, kao što napisah, 19.08.

Ti i dalje imaš popust, jer Za Chill je po novom 95 kuna.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@J. Bart  pozdrav, 

nickno je sve objasnila :slight_smile: Popust ti se i dalje primjenjuje a uz povećanje naknade, tarifa je obogaćena i s dodatnih 500 MB. :blush:

Odgovori