Riješeno

Nove tarife za bonaše

  • 16 July 2018
  • 10 odgovora
  • 6495 pregleda

Razina korisnika 1
Opet pitanje.
TELE2 ima ponudu za bonaše 1000 & SMS i neograničen net za 199 kuna bez uspostave poziva.
Može li VIP ponuditi nešto slično ili ćemo čekati A1 da ponudi.
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 25 July 2018, 12:08

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne moraš čekati VIP, a ni A1.
VIP i HT uredno šikaniraju Tele2 postojanje i nikad se nisu povodili njihovom ponudom ni cijenama nešto posebno. Njihove cijene možeš uspoređivati i to ti uvijek dođe li la kad kombiniraš slična tarifa+uređaj po javnim cijenama (dakle ponudu s interneta). Tele 2 je bio i ostao po njima crna ovca i uopće ih ne dira u kontekstu uspoređivanja.
Razina korisnika 6
Bedž +4
Ukoliko ti ponuda od Tele2 odgovara, moj savjet ti je da pređeš kod njih i ne čekaš bolju ponudu od Vipneta odnosno A1.
Razina korisnika 3
Bok ekipa. Imamo u ponudi tarifu Za Chill, mjesečna naknada je 95kn, nema uspostave poziva, ima 1000 min ili SMS poruka prema svim mrežama, te 6GB za internet. Ako 6GB nije dovoljno, može se kupiti dodatna Snack opcija, kao i ako "zafali" minuta i/ili SMS poruka. Vjerujem da to svakom može biti dovoljno, ukoliko nekom uređaj nije jedini način za spajanje i korištenje interneta ili pak neke specifične radnje i potrebe. Ali znamo svi da doista pratimo komentare i reakcije korisnika, zato su sva mišljenja, posebno konstruktivna, uvijek dobrodošla.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Raspon između 6Gb i "neograničeno" je jaaako velik :D
Netko tko gleda neograničene opcije prije potroši 6Gb dnevno nego mjesečno, a to je puuuuno grickalica 🙂
Razina korisnika 1
Sada je TELE2 dao dodatni udarac. Neograničen dan neta za 1 kunu. Ispada da mjesecno neograničen net možeš na tele2 na bonove dobiti za 30 kuna mjesečno.
@A1_Sanja tarifa koju ste naveli za 95kn je Za Zen tarifa, dok je Za Chill po cijeni 75kn tarifa u kojoj dobivaš 1000 min ili sms i 4gb interneta.
Razina korisnika 3
Jura164159 u pravu si, hvala na ispravci 😳
Razina korisnika 1
S obzirom na TELE2 signal ne čudi me da ih HT i A1 ignoriraju.
Ja sam sa pretplatom na A1 zadovoljan i nikada ne potrošim sve a jako puno pričam i dosta sam na netu.
Istina da plačam puno ali sloboda se plača.
A1 će uvijek ostati moj najbolji odabir u zauvijek vjeran.
Čak neki dan razgovaram sa frendom koji je HT-u i razmišlja o prelasku na A1 zbog signala koji je sve lošiji i lošiji.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Eh, meni se čini da pretplatnici bilo koje mreže bolje prolaze od bonaša. I po brzini interneta,i po kvaliteti poziva. Što nije u redu, jer i ja sam registrirana kao i svaki pretplatnik.
Razina korisnika 1
Eh, meni se čini da pretplatnici bilo koje mreže bolje prolaze od bonaša. I po brzini interneta,i po kvaliteti poziva. Što nije u redu, jer i ja sam registrirana kao i svaki pretplatnik.
Slažem se.
Svuda pretplatnici prolaze bolje od bonaša jer pretplata im je zagarantirana zarada dok bonaši nisu.
Bonaš može svaka tri mjeseca uzeti najmanji bon i to je to dok pretplatnike deru svaki mjesec.

Odgovori