Riješeno

Nije došla poruka o obnovi tarife

  • 18 September 2018
  • 10 odgovora
  • 351 pregled

Razina korisnika 4
Bedž +4
  • Bližim se zvijezdama
  • 346 odgovora
Pozdrav, mom sinu je tarifa Loodilo trajala do 16.9.2018. međutim nije bio obaviješten porukom uopće da se tarifa tad obnavlja već se sjetio provjeriti moj vip aplikaciju na kojoj to piše. To je bilo i prošli mjesec, ali sam mislio, ajd nema veze, to se samo ovaj put dogodilo. Mojoj ženi je došla poruka za obnovu njezine minizakon tarife, a nije mom sinu, kako to?

Unaprijed hvala!
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 18 September 2018, 12:56

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 7
Bedž +3
Šteka hrpa toga, pa tako i to. Jeli mu se obnovila tarifa? Ako mu se poništila jer se zbog poruke niste sjetili obnoviti bon zovi SZK da mu ručno obnove.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Ma obnovila mu se jer, naime, tarifa se obnovila u 15.00, a on je pola sata prije skužio da mu se obnavlja tarifa u 3 preko moj vip aplikacije, kao sto i rekoh. Nego samo me zanima dokad ce to tako biti i zasto ga serveri nisu obavijestili o tome, zasto sve šteka? Hvala na odgovoru. :D
Ps. I dalje me čudi kako je došlo.mojoj ženi, a ne njemu, ako "šteka"
Razina korisnika 4
Bedž +4
I da, tog dana nismo mogli obnoviti bon preko webshppa jer cijene bonova nisu bile prikazane. Ali smo se snašli pa obnovili mojim pretplatničkim računom preko moj vip aplikačije na računalu... Što se događa... Je li to zbog promjena imena u a1 ili šta :?:?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Mislim da je možda čak nešto i "dublje" jer ni moja.simpa danima ne radi. Nije da mora bit povezano, ali možda i je...
Prije nekog vremena nije radila nadoplata karticama, pa ovo, pa ono, stalno nešto...
Razina korisnika 4
Bedž +4
Pa da... Dobro, dakle tako je kako je. Ne vrijedi zvati szk?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako ste uspili riješit, tj. ako mu je tarifa uredna ja se ne bi mučila. Eventualno napiši prigovor na mail cisto da imaš za svoju i njihovu evidenciju. A sebi ili sinu stavi podsjetnik na datum da znate pratiti situaciju i bez oslanjanja na VIP, tj. od. 1.10. A1.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Ok, hvala puno, oprostite što gnjavim 😃
Razina korisnika 4
Bedž +4
Čekajte, samo malo, da ne otvaram novu temh, je li vip upravo ukinuo bon od 75 kn?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Evo ni ja ga ne vidim. Sad je li tehnička pogreška ili je ukinut vidjet ćemo. :(
Ne gnjaviš, tome stranica i služi... Pitanjima.

P.s. na m-zabi imam bon od 75, tj. 82,5kn
Razina korisnika 4
Bedž +4
Nadajmo se da je to samo greška... Uglavnom, hvala na svemu

Odgovori