Riješeno

Nemogu aktivirati tarifu Za Chill

  • 26 August 2018
  • 10 odgovora
  • 5567 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
Tarifa Za Chill mi je istekla nedavno, danas sam nadoplatio racun bonom i trenutno imam 76.86kn, no kad god pokusam ponovo aktivirati tarifu Za Chill koja kosta 75kn mi izbacuje da mi iznos na racunu nije dovoljan za aktivaciju.
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 27 August 2018, 11:07

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 7
Bedž +3
Probao preko moj VIP portala ili SZK? Provjerio stanje računa?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nije li ti se tarifa sama reaktivirala čim si uplatio na račun?
Nije se sama aktivirala to me i iznenadilo pa sam sam pokusao aktivirati tarifu, ali nista od toga, pokusao sam zvati sluzbu za korisnike ali nema odgovora od njih.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Kako misliš pokušao zvat, al nema odgovora? Na telefon pa se nisu javili? Pokušaj opet, stavi poziv na zvučnik i nek svira dok se ne jave. Vikendom radi valjda jedan agent ili tako nešto jer je užasno teško dobit.
Razina korisnika 3
Weak, samo se javi na 0800 091 091 i kolege će ti riješiti.

@Sunašce - ipak nas ima nešto više vikendom 😛 No, jednako tako ima i puno upita pa vijreme čekanja može biti par minuta.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Može bit da je više, ali ne gine pola sata i više slušanja glazbe 😃
Razina korisnika 3
Ma niiiiiije 😃 Kad si zadnji put zvala? 😃 Ne, zbilja - naravno da ima perioda kad je dulje čekanje ali smo govorni autoat također unaprijedili na način da korisnici sami mogu naći što više informacija. Jednako se odnosi na WEB i aplikaciju.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Sad nedavno, točnije unutar zadnjih mjesec dana i to radnim danom, i čekala 15+min, nije baš pola sata, al svejedno, nije da nije bilo i takvih puta prije. Što se tiče govornog automata, ja bi rekla unazađeno, jer onaj tko zove želi tehničara 😉 ne aparat. Ono što mi može izdiktirat aparat mogu i sama vidit na aplikaciji ili webu, ako zovem treba mi agent 🙂 A i većini ljudi, tako da ti samo još dođe par puta da zdimiš mobitel dok dođeš do broja koji treba pritisnit za agenta, ne daj Bože da krivo klikneš pa moraš ponovo slušat 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Meni se odmah jave ali onda čim nešto pitam, tražim, molim za svoje, potraju konzultacije i glazbena podloga po 15-tak minuta. 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
O da... uvijek bude bar jedno pričakajte 😃

Odgovori