Naknada za pristup mobilnoj mrezi & nova cijene

  • 28 March 2019
  • 9 odgovora
  • 1313 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 4 odgovora
Ekipa iz A1... fenomenalni ste. Da vas nema, trebalo bi vas izmisliti.

Dakle, dobijem SMS od A1 koji medju ostalim kaze - vise se ne placa naknada za koristenje mreze (10kn, ili neki operateri za prepaid racunali 10% cijene bona), no zato 'za nagradu' mijenjaju cijenu tarife koju koristim - 'ZA CHILL', koja je do danas 75kn, a od sutra 85kn.
No to nije sve! Zbog tog povecanja cijene dobijem CIJELIH 1GB vise prometa!!!!!!!

Ukratko... kako dobiti manje za vise...

Odgovora 9

Razina korisnika 4
Bedž +4
I još povećali cijene bona, trebali su vratiti bon od 82,5 kn npr na 75kn... ovo je kaos. Još nisam ni znao ovo za chill, nadam se da isto neće napraviti sa ostalim tarifama. A što kad je tele2 ukinuo maknadu? Cijene tarifa ostale iste
Razina korisnika 5
Da, tu poruku sam dobio i ja…. danas
Jadno od strane A1 , ali stvarno jadno do boli
No ne želim se opterećivati s njima .. ne bude li neka ponuda ( tarifa na bonove ) tipa .za 50 kuna 700 minuta i 2000 Mb prometa s mogućnošću prijenosa nepotrošeno u idući mjesec ,… ili neke slične opcije …. napuštam ih .
Sretno im s njihovim udarcima ispod pojasa na korisnike koji to žele tolerirati i kojima to odgovara.
Razina korisnika 4
Bedž +4
No ne želim se opterećivati s njima .. ne bude li neka ponuda ( tarifa na bonove ) tipa .za 50 kuna 700 minuta i 2000 Mb prometa s mogućnošću prijenosa nepotrošeno u idući mjesec ,… ili neke slične opcije …. napuštam ih .
@razjaren za cool tarifa ima 500min sms i 2gb, super ponuda po meni
Razina korisnika 5
Ma ok je to tarifa valjda… ako ostane tako ( a to ne znamo trenutno jer su cijene tarifa još po starom , za sad na njihovim stranicama.
Tarifa ZA CHILL mi je odgovarala , prije nje sam koristio tarifu ZAKON ( bar mislim da se tako zvala , ne sjećam se više ) .
Vidjet ćemo što će ponuditi .
Razina korisnika 4
Bedž +4
Navedena poruka je stigla mom sinu.. dakle za cool tarifa će od 29.4. biti 55kn, a ne 50. Neće oni napravit nešto a da im se ne isplati

Razina korisnika 4
Bedž +4
Uh kako sam razjaren😂
Razina korisnika 4
Bedž +4

Razina korisnika 6
Bedž +6
Ukinuli naknadu,a onda tu istu naknadu uveli u cijenu tarife. Podlo i gnjusno, A1. Pa što nije bilo jednostavnije UKINUTI naknadu na isti način kako ste je i uveli, da je 100 kuna bona-100 kuna bona? Ne, vi sve morate zakomplicirati, pa uvesti bonove 30,60,90,120,...I to samo zato da zakamuflirate naknadu za mrežu koju očito jedino će samo A1 korisnici i dalje plaćati-kroz povećanje vrijednosti bona,kao i kroz tarife. Ukratko,genijalni ste-umjesto da ukinete naknadu, vi ste smislili način da nam je DVAPUT naplatite!!!! I nije vas nimalo sram
Razina korisnika 4
Bedž +4
nickno, baš je dobra ona tvoja pjesma ne znam točno kako ide:".. stiže od A1 figa..." rip korisnici bonova

Odgovori