Riješeno

Kupovina bonova (nadoplata računa) putem webshopa

  • 19 May 2018
  • 7 odgovora
  • 3174 pregleda

Od nedavno je uvedena nova promocija za kupovinu bonova Mastercard i Maestro karticama, putem koje korisnik dobiva nadoplaćeni iznos uvećan za 20%. U početku je ta promocija bila dostupna kao jedna od opcija. Koliko sam jučer vidio, a danas provjerio, ispada da je u međuvremenu postala obaveza. Ili možda nije? Volio bih da nije. Osobno mi je baš odgovarala kupovina putem Paypala. Ako netko zna kako kupiti preko Paypala, molim upute, jer gdje god da kliknem na kupovinu bona, otvara se Maestro/Mastercard promocija bez mogućnosti odabira Paypala kao opcije plaćanja.

Hvala!
icon

Najbolji odgovor od A1_Jure 19 May 2018, 16:45

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 4
Bedž +3
Nažalost, zbog tehničkih poteškoća plaćanje Paypalom trenutno nije dostupno, ali su i dalje na raspolaganju plaćanje pouzećem ili kreditnim i debitnim karticama za uređaje te plaćanje kreditnim i debitnim karticama za bonove.
Hvala na razumijevanju!
Razina korisnika 2
...ništa novoga u vezi kupovine na web shopu putem PayPala??? ...ili sam ja zaboravio kako?

...netko tko bi mi dao konkretan odgovor bez da nudi corvuse i slično...pitam jer plaćam sa PP, jednostavnije nego nepotrebno tipkanje...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ništa od toga zasad. Šteta, i meni je bilo jako praktično.
Btw lijepo je vidjet poznat stari nick 🙂
Razina korisnika 2
Ništa od toga zasad. Šteta, i meni je bilo jako praktično.
Btw lijepo je vidjet poznat stari nick :)


...da baš šteta s obzirom da je 2018. godina i takve mogućnosti još uvijek ne funkcioniraju iako se na netu cijelo to vrijeme reklamiraju u ponudi...nemar ili neznanje...ahh...

...druga rečenica kad da mi je oteta iz ustiju...da je barem ova zadnja dva foruma nekako resetirati na one originalne postavke...
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Circusmaximus - ako se ne varam kad se logiraš preko web-a u svoj profil i upišeš podatke o kartici, postoji opcija "zapamti karticu" i onda ne trebaš slijedeći put ništa upisivati. ;)

Kad smo kod "neda mi se tipkat", pri obnovi bona na HT-ovoj "mojtelekom" aplikaciji također spremi postavke od kartice s kojima si plaćao. Sve što inače kupujem ili plaćam mi traži autorizaciju mTokenom ali kod HT-ove aplikacije samo piči dalje bez da išta traži. To mi je malo sigurnosni "fail". 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Unatoč toj opciji i meni je daleko draže i praktičnije upisat mail i šifru PP nego kartične podatke... al dobro. Bilo je dobro dok je trajalo. Ipak smo u Hrv.
Razina korisnika 2
...danas sam kupio bon i platio PP...opet radi...me like...

Odgovori