Riješeno

Kako ukinuti tarifu

  • 7 March 2019
  • 7 odgovora
  • 1129 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 2 odgovora
Prosli mj sam imala tarifu Za chill 75kn mjesecno i ovaj mj ne bih htjela ponovo pa kako to ukinuti za ovaj mjesec sjecam se da treba nekakvu poruku poslat ali ne znam sto tocno i na koji broj
Hvala
icon

Najbolji odgovor od A1_MIvan 7 March 2019, 22:18

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 2
Bedž +2
Pred kraj valjanosti tarife samo pošalješ SMS poruku sadržaja NE na broj 13170 i to ti je to 🙂
Razina korisnika 4
Bedž +4
Nije točno uvijek @A1_MIvan to vrlo često ne radi
Razina korisnika 1
Bedž +1
Remko1, nemamo prijavljenih poteškoća sa uslugom, no u slučaju bilo kakvog problema dostupni smo 0-24 na broju 0800 091 091.
Razina korisnika 2
...znaci imao sam tarifu Za Chill i prije isteka preko aplikacije sam pokusao promijeniti tarifu u Za Cool koja iznosi 50 kn...dobijam SMS poruku da ne mogu izvrsiti promjenu tarife jer nemam dovoljno novaca na racunu koji iznosi 86,79 kn...

...mislim ono...koji je ovo cirkus od firme...
Razina korisnika 3
Bedž +3
Bok Circusmaximus,

nadam se da si se već javio našoj Službi za korisnike na 0800 091 091. Ako imaš dovoljan iznos na računu tarifu ćemo aktivirati, no ne možemo riješiti nešto što nije prijavljeno. 😐
Razina korisnika 2
Bok Circusmaximus,

nadam se da si se već javio našoj Službi za korisnike na 0800 091 091. Ako imaš dovoljan iznos na računu tarifu ćemo aktivirati, no ne možemo riješiti nešto što nije prijavljeno. 😐

...javio sam se sluzbi ali kao i uobicajeno beskorisno jer ne mozes doci na red od napastnih obavijesti i pobuda...bajd vej sada mi skida novce sa racuna...

...i dalje ste katastrofa...sorry ali nemam drugoga odgovora za sistem koji koristite jer ipak smo u 2019!!!...
Razina korisnika 2
Pred kraj valjanosti tarife samo pošalješ SMS poruku sadržaja NE na broj 13170 i to ti je to :)
...ovo nije tocan odgovor...upravo sam dobio obavijest od sluzbe za korisnike...

...strava..

...a i aplikacija za mobilni telefon je malo jaca strana...upravo sam je deaktivirao jer je beskorisna...

Odgovori