Riješeno

Kako aktivirati Tomato?

  • 8 January 2018
  • 4 odgovora
  • 5682 pregleda

Razina korisnika 4
Danas sam pokušavala dobiti korisničku službu i čekala ukupno sat i pol i nikog nigdje nisam uspjela dobiti.
Ističe mi ugovor na pretplatu -mobitel, ili mi je možda već i istekao prije dva dana, nisam sigurna. Prelazim na Tomato, sve je dogovoreno s VIP agentom u prosincu, imam novu SIM karticu koja mi je stigla poštom i koju sam stavila u mobitel i ništa, nemam pojma kako ju trebam aktivirati. Zvala sam Tomato službu, nitko se ne javlja. Zvala sam VIP službu, nitko se ne javlja. I što sad da radim?
icon

Najbolji odgovor od A1_Iva 9 January 2018, 11:44

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
Trebalo bi ti pisati vrijeme kad te prebacuju ma tomato. A aktivacija... kad ti VIP kartica izgubi signal (mrežu) ubaciš novu tomato karticu.
Razina korisnika 4
Ništa mi ne piše. Tomato uslugu sam dogovorila 22.12. putem telefona (piše mi samo taj datum), pretplata mi je istekla (mislim jučer ili 6.01. nisam sigurna) i ništa drugo nemam.
Sad mi je fakat dosta VIP-a, poslala sam zahtjev za raskidom tog ugovora i prelazim u Bonbon.
Razina korisnika 4
@Gala možeš u inbox, OVDJE , poslati svoje podatke pa provjerim što se događa? Trebao bi mi OIB i broj o kojem se radi.
Razina korisnika 4
Ne, ovaj slučaj nije riješen. Bio bi riješen da sam ostala u Vipu a nisam zbog Vašeg katastrofalno lošeg poslovanja. Kao netko tko je bio u VIP-u punih 17 godina, mogu samo reći da ste me na kraju Vi otjerali.
Nadam se da će VIP jednom ponovo postati operater za kojeg sam mislila da ga nikad neću mijenjati!

Odgovori