Riješeno

isključenje Loodilo tarife

  • 28 May 2018
  • 4 odgovora
  • 1645 pregleda

Dobar dan. htjela bih pitati, zna li netko kako isključiti Loodilo tarifu? treba mi hitno a probala sam poslati NE na sve moguće brojeve... čak sam i forum pregledala više puta i ništa nisam našla.
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 28 May 2018, 23:02

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
Preko MojVIp aplikacije ili preko moj vip weba ili slanjem SMS poruke sadržaja „A" na broj 13170 pa izabereš neku od novih trenutno aktualnih tarifa na bonove.
Preko MojVIp aplikacije ili preko moj vip weba ili slanjem SMS poruke sadržaja „A" na broj 13170 pa izabereš neku od novih trenutno aktualnih tarifa na bonove. poslala sam i izabrala tarifu (loodilo ponovo, jer ju želim ponovo uključiti) i piše mi da je aktivirana. zato ju i trebam isključiti.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne možeš je aktivirati ponovo jer mora proći 30 dana da bi je mogla ponovo reaktivirati. Ako si potrošila sve iz tarife, eventualno nadopuniti sa nekim od snack-ova pa pričekati njen istek.

Uvjeti korištenja loodilo tarife

Pročitaj, točka 15.
Ne možeš je aktivirati ponovo jer mora proći 30 dana da bi je mogla ponovo reaktivirati. Ako si potrošila sve iz tarife, eventualno nadopuniti sa nekim od snack-ova pa pričekati njen istek.

Uvjeti korištenja loodilo tarife

Pročitaj, točka 15.
aa, hvala.. prije sam to radila i uvijek mi je uspjelo. sad ću drugom metodom.

Odgovori